“Not baby friendly restaurant at all!”

Gatto Matto Ristorante
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Talianske, Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 16. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ak mate deticky, ani sa neobtazujte sa pokusit ist sa do tejto restauracie s nimi najest. Na zaciatku decembra som tu bola so sestrou a jej rodinou-2male deti 1 kocar. Uz pri dverach, ked sa jej manzel snazil otvorit dvere tak, aby sa tam zmestil kocar na nas vybehla velmi nemyli slecna-casnicka. Nesnazila sa nijako pomoct iba
Absolutne nevhodnym tonom
Nas upozornila, ze musime vojst druhym vchodom. Ok beriem. Tak ideme so sestrou teda k tomu druhemu vchodu, ktory bol zataraseny barierou-slecna sa nam nesnazila prist pomoct, barieru odhrnut, sestra si sama s kocarom otvorila dvere a slecna tam s pohladom “sem sa s detmi nechodi” stroho cakala.
Usadili nas k stolu, pri ktorom nebolo miesto ani na kocar ani na detsku stolicku, ale sestra,zvyknuta na kazde situacie ako mama si to tam uz dako usporiadala. V tom sa ale opat zjavila dotycna nemila slecna casnicka a s komandovacim tonom nas upozornila ze detsku stolicku treba posunut, zavadzia. Stalo by sa tejto slecne nieco keby miesto pozerania pomohlasestre odsunut stol aby na detsku stolicku bolo viac miesta?? Sestra si to
Odsunula sama a dotycna casnicka bez slova odisla. Mozno by stacila stipka slusnosti a ochoty od personalu mame s dvoma detmi pomoct a sprijemnit tu hodinku ktoru sme tak stravili.
Nastastie sa slecna uz nasmu stolu vyhla a situaciu ako tak zachranil jej kolega, ktory s nami slusne objednal jedlo a spraval sa milo a ochotne.
Myslim, ze ci pridete do restauracie s partnerom, kamaratom, rodicom
Alebo 5 detmi, personal by sa k vam
Mal
Spravat dostojne aby ste sa uz od zaciatku citili
Vitane a nie trpene.

9  Poďakujte používateľovi Lujza90.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Marek M, Generálny riaditeľ v zariadení Gatto Matto Ristorante.Zodpovedané: 19. februára 2018

dobrý deň,

úprimne veľmi ma mrzí ak vaša návšteva nenaplnila očakávania alebo štandart, na ktorom si zakladáme.

čo sa týka vašej recenzie tak určite by som vám vedel v pár bodoch vašej recenzie oponovať z hľadiska bezpečnosti práve vášho dieťaťa / využitie bezbariéroveho komfortného a bezpečného prístupu, správne umiestnenie dieťaťa v detskej stoličke z hľadiska opať bezpečnosti / ale to by bolo neprofesionálne a bezpredmetné. Čo sa týka prevádzky Ristorante v starom meste tak skutočne nie je ideálnym miestom na návštevu s kočikom keďže priestor je stiesnený a z hľadiska bezpečnosti neprisposobivý.

Už dávno pred vašou recenziou sme si tento náš mínus uvedomili a vybudovali našu sesterskú prevádzku Gatto Matto Trattoria v Rusovciach, ktorá sa teší už takmer rok obrovskej obľúbenosti rodín s detičkami keďže priestor je obrovský, BEZPEČNÝ a deti si tam prídu na svoje v hračkami naplnenej rodinnej zóne.

Každopádne dodatočne sa ospravedlňujem za nepríjemnosti vzniknuté pri vašej návšteve prevádzky v starom meste a ak by ste sa rozhodli návštiviť náš rodinne prispôsobený podnik Trattorie v Rusovciach vkľude ma kontaktujte /0911 22 93 93/ a pevne verím, že všetko dopadne podľa predstáv.

s pozdravom,

Zrecenzované: 29. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

.... ako prve musim.povedat..ze som sa v bratislave nestretla s tak milym personalom..neviem..kto ich skoli..ale robi to vyborne.....k tomu vyborne jedlo a velminpekne prostrwdie...neboli sme prvykrat a urcite nie posledny...dakujeme

3  Poďakujte používateľovi IvanaS1909.
Zrecenzované: 19. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi milí casnici, fantasticky pristup, usmiaty ochotny....jedlo neskutocne dobre, sice drahsie ale na bratislavu sme menej asi necakali. Musim naozaj len odporucat :)

1  Poďakujte používateľovi 3xMK.
Zrecenzované: 26. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Poznate ten pocit ked ste v meste a dostali ste chut sa najest? Tak v Gatto Matto to nepojde, nemaju nikdy volny stol aj ked je restauracia poloprazdna, vsetko len rezervacie, a to iba jedna rezervacia na jeden stol na vecer...Majitel by si mal uvedomit, ze v mensom meste ako je BA sa mu mozu jeho rezervacni hostia minut....nie kazdy robi rezervaciu do stale tej istej restauracie a ini nahodni hostia mozu na nu zanevriet.

7  Poďakujte používateľovi lenkah219.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Marek M, Generálny riaditeľ v zariadení Gatto Matto Ristorante.Zodpovedané: 27. septembra 2017

Dobrý deň,
v prvom rade ďakujem za váš názor a myšlienku vo vašej recenzii vyššie spomenutej.

Keďže sa považujeme v porovnaní s ostatnými podnikmi v Bratislave za jedných z najviac progresivných / zvýšenie kapacity za posledné tri roky z 35 stoličiek na 95 stoličiek tak logicky vyplýva, že dopyt po našich priestoroch, ktorý ste vy vypichli sme už dávno postrehli a pravidelne nato reagujeme/. Čo je dôležité určite ste postrehli, že konkrétne aj v tomto čase čo ste nás "zrecenziovali" opäť rekonštujeme (4ty krát za posledné 3 roky) /konkrétne chystáme nové miesta na sedenie aby sa obrátka stolov ešte o niečo zvýšila ako doteraz plus komplet nové sociálne zázemie pre dámy v rámci zvýšenia zákaznickeho komfortu/ a tým pádom bohužiaľ krátky časový úsek nás to kapacitne obmedzilo.
Čo ma však výrazne znepokojilo a zároveň nerozumiem odkiaľ čerpáte informáciu o "jednom stole za večer" keďze štandartne sa každý stôl v rámci jedného večera strieda každých 90 minút podľa požiadavky a náročnosti hosťa ale z toho sa dá vyčítať, že otváracia doba jemne prevyšuje vami uvedený vypichnutý fakt.
Čo je však dôležité od 1.10.2017 oficiálne spúšťame novú časť podniku, ktorá určite zminimalizuje podobné neprijemné momenty ako sa stali vám pri vašej neplánovanej návšteve.
Každopádne opakujem mrzí ma vaša negatívna skúsenosť no po doplnení informácií z mojej strany, ktoré ste samozrejme buď nemali, nemohli mať alebo len jednoducho nemali správne mi príde vaša recenzia neprimeraná a hlavne z dlhodobého hľadiska nepravdivá.

Pre prípadné ďaľšie otázky či nezrovnalosti ma vkľude môžte kontaktovať na pracovnom emaily rád na všetko postupne zareagujem a v rámci možností vysvetlím : trattoria@gattomatto.sk. Ďakujem

Zrecenzované: 6. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne posedenie v zahrade v letnom počasí s výbornym jedlom.Vrelo odporúčame, neolutujete návštevu v tejto reštaurácii

Poďakujte používateľovi Ivanicl.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gatto Matto Ristorante, si pozreli aj

Navštívili ste Gatto Matto Ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!