“Dobrá adresa”

Kuchyňa: Jedlá z grilu, Talianske, Stredoeurópske
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Vyskúšal som denné menu aj večerné soiree pri sviečkach. Personál pri oboch návštevách hodnotím vysoko pozitívne. Jedlo, víno aj prostredie odporúčam.

Poďakujte používateľovi alphaville800.

Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme boli po prvykrat v Gatto Matto aj s kamaratkou na dennom menu.Jednoducho sme ostali v soku.Najprv az z neuveritelne ochotneho a mileho casnika a celkovo obsluhy a potom zo samotneho jedla.Na to,ake mame v BA ponuky dennych jedal, Gatto Matto ma bezkonkurencne najlepsie ceny v porovnani s kvalitou. Chutne, lahodne a cenovo pristupne.Len tak dalej.

Poďakujte používateľovi Nicole L.
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Bolo to jednoducho najlepšie denné menu v Bratislave! Obsluha bola pozorná a milá, jedlo vynikajúce, akoby to nebolo ani denne menu ale špičkový obed z normálneho menu. Odporúčam každému!

Poďakujte používateľovi Jessica S.
Zrecenzované: 8. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedla, prijemna obsluha, nema chybicku. Vzdy sa rada vraciam na menucko aj s kolegynami, robime pobliz.

Poďakujte používateľovi ivanas858.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Restauracia Gatto Matto patri medzi moje oblubene restauracie v Bratislave, pretoze disponuje s prijemnym prostredim, velmi dobrymi cenami a jedlom a aj prijemnou obsluhou.

Poďakujte používateľovi PutovneTopanky.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gatto Matto Ristorante, si pozreli aj

Navštívili ste Gatto Matto Ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!