“Skvele plody more”
Recenzia Kogo

Kogo
Kuchyňa: Stredomorské
Vhodné pre: Romantické, Obchodné stretnutia, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Obed, Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto

Kogo v Bratislave mam rad, vyborna lokalita, prijemny personal, v lete fajn zahradka pod stromy. Ovsem vcera me uplne dostali, protoze by me nenapadlo, ze si u nas nebo na Slovensku dam aljasskeho kraba. Foto pred a po :)

Poďakujte používateľovi Jan P.

Zrecenzované: 21. júla 2019

Spomedzi všetkého skvelého čo sme tu s priateľmi pochutnávali,treba skutočne vyzdvihnúť ich domáci chlieb - klenot medzi pečivom podávaním v iných reštauráciách.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Ildikov232.
Zrecenzované: 11. júla 2019

Mňam, bože ja tak milujem túto reštauráciu, nikdy si ju nenechám újsť pri návšteve BA, milujem morské plody, super servis, obsluha!

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Natalinka123.
Zrecenzované: 3. júla 2019 cez mobilné zariadenie

V polke júna sme sa vybrali skúsiť ryby v Kogu a nezostali sme len pri tom.Nevedeli sme čo ochutnať skôr a priznávam,že od domáceho kvaskoveho chlebu až po drahé úžasne chutiace krabie mäso sme boli unesení !Mnam!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Mischa3022.
Zrecenzované: 25. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Pracovný obed mi nevyšiel celkom podľa predstáv. Obsluha a servis super. Polievka super, pata negra tiež. Bohužiaľ krevety ktoré mali byť olúpané tak niektoré neboli a cestoviny mimprišli na stôl už vychladnuté. Takže chápem počas obeda asi kuchyňa nestíha a preto mal som rozpačitý dojem.

Dátum návštevy: máj 2019
4  Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kogo, si pozreli aj

Navštívili ste Kogo? Podeľte sa o svoje zážitky!