“rodinny obed”
Recenzia Kogo

Kogo
Kuchyňa: Stredomorské
Vhodné pre: Romantické, Špeciálne príležitosti, Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Obed, Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 29. januára 2018

Pri každej našej návšteve výborné. Od predjedla až po dezert top a k tomu veľmi príjemná obsluha. Tentokrát som si dala moju obľúbenú rybku morského vlka a v Kogu ju podávajú s mangoldom - veľmi príjemná kombinácia.

Poďakujte používateľovi Martina S.

Zrecenzované: 10. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Ako predjedlo som si vybral kombinaciu tataraku a carpacia a predjedlo chutilo dobre. Trochu prekvapila akurat zvlastna korenista chut v pozadi ale nepolazilo to dojem z jedla. Hlavne jedlo som mal lososa a to bolo pre mna sklamanie. Za cenu jedla som ocakaval viac ako standard lososa s nicim vynimocnym. Tu by som to zhodnotil ako zlu imvesticiu. Obsluha bola cely cas prijemna .

Poďakujte používateľovi Martin V.
Zrecenzované: 23. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vcera vecer som opat navstivila Kogo, opat vyborne. Predjedlo chobotnica, najlepsia v BA a minon steak so spenatom, medium rear makky chutny. Doporucujem Kogo, centrum, prijemna obsluha a dobre jedlo

Poďakujte používateľovi Gabriela B.
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Sedeli sme vonku pod stromom priamo na namesti, malo to svoje caro. Ponuka jedal bola dostatocna, dali sme si poradit pri vybere obsluhov, mimochodom ta vie velmi dobre informovat co maju cerstveho a co by sa hodilo si ten vecer dat. Jedlo bolo dobre vychutene - ponuka z cerstvych z toho dna. Jedina vec preco nedam plny pocet bodov je za dezert... priemer. Ale inak plne odporucam, kvalitna restauracia

Poďakujte používateľovi jurajd2016.
Zrecenzované: 24. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Na potulkách Bratislavou sme sa rozhodli staviť na "kvalitu" a dať si niečo pod zub v tomto -ako "nóbl" vykresľovanom- podniku. Slovo "kvalita" však musím dať do úvodzoviek z nasledujúceho dôvodu:
V tejto reštaurácii hrajú totiž proti sebe dva obrovské kontrasty- výborné jedlo vs. hrozná obsluha. Je to obrovská škoda, pretože niveau ponúkaných jedál je na veľmi vysokej úrovni, čo sa ale o prístupe a komunikačných schopnostiach čašníkov povedať nedá. Celá naša eufória z dobrého jedla bola zmarená čašníkom, ktorý nám dával pocítiť, že nevstal správnou nohou z postele (no možno je to jeho štýl obsluhy). Opäť sa nám potvrdilo staré známe pravidlo, že na Slovensku nie je zákazník "pánom", ale votrelcom (teda minimálne sa tak ku nemu správajú).
Aj napriek tomu, že reštaurácia KOGO sa vyznačuje skvelou kuchyňou, nebudú naše kroky viac smerovať do tohoto podniku. Investovať len do kvalitných surovín a kuchárov a zabúdať pri tom na kvalitu zamestnancov, ktorí podnik reprezentujú, môže byť pre podnik kontraproduktívne...

7  Poďakujte používateľovi Alex V.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kogo, si pozreli aj

Navštívili ste Kogo? Podeľte sa o svoje zážitky!

;