“Letna vecera”
Recenzia Kogo

Kogo
Kuchyňa: Stredomorské
Vhodné pre: Špeciálne príležitosti, Obchodné stretnutia, Romantické
Možnosti stravovania: Večera, Obed, Otvorené do neskorých nočných hodín, Donášková služba, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Sedeli sme vonku pod stromom priamo na namesti, malo to svoje caro. Ponuka jedal bola dostatocna, dali sme si poradit pri vybere obsluhov, mimochodom ta vie velmi dobre informovat co maju cerstveho a co by sa hodilo si ten vecer dat. Jedlo bolo dobre vychutene - ponuka z cerstvych z toho dna. Jedina vec preco nedam plny pocet bodov je za dezert... priemer. Ale inak plne odporucam, kvalitna restauracia

Poďakujte používateľovi jurajd2016.

Zrecenzované: 24. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Na potulkách Bratislavou sme sa rozhodli staviť na "kvalitu" a dať si niečo pod zub v tomto -ako "nóbl" vykresľovanom- podniku. Slovo "kvalita" však musím dať do úvodzoviek z nasledujúceho dôvodu:
V tejto reštaurácii hrajú totiž proti sebe dva obrovské kontrasty- výborné jedlo vs. hrozná obsluha. Je to obrovská škoda, pretože niveau ponúkaných jedál je na veľmi vysokej úrovni, čo sa ale o prístupe a komunikačných schopnostiach čašníkov povedať nedá. Celá naša eufória z dobrého jedla bola zmarená čašníkom, ktorý nám dával pocítiť, že nevstal správnou nohou z postele (no možno je to jeho štýl obsluhy). Opäť sa nám potvrdilo staré známe pravidlo, že na Slovensku nie je zákazník "pánom", ale votrelcom (teda minimálne sa tak ku nemu správajú).
Aj napriek tomu, že reštaurácia KOGO sa vyznačuje skvelou kuchyňou, nebudú naše kroky viac smerovať do tohoto podniku. Investovať len do kvalitných surovín a kuchárov a zabúdať pri tom na kvalitu zamestnancov, ktorí podnik reprezentujú, môže byť pre podnik kontraproduktívne...

7  Poďakujte používateľovi AlexV4364.
Zrecenzované: 28. apríla 2017

Reštauráciu sme navštívili začiatkom apríla, sedeli sme v presklenej časti. Obsluha bola profesionálna a príjemná, snažili sa vyjsť v ústrety aj pri potrebe prispôsobiť jedlo z ich prezentovanej ponuky. Mali sme mušle, výborné cestoviny a steak z tuniaka, dobré víno.

Poďakujte používateľovi MiroslavaK102.
Zrecenzované: 27. apríla 2017

Vyborne jedlo, obsluha, prijemne sedenie na presklenej terase aj v zime, krasny vyhlad na operu carlton a namestie. Vzdy vyborny servis, nikdy sklamanie. Len neviem preco mi tam stale chyba ceresnicka na torte:-)

Poďakujte používateľovi kukkee.
Zrecenzované: 19. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Super restauracia pokial oblubujete morske speciality , vyborne pripravene a pekne naservirovane. Boli sme velmi spokojny so vsetkym.

Poďakujte používateľovi cajcajcaj.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kogo, si pozreli aj

Navštívili ste Kogo? Podeľte sa o svoje zážitky!