“Japonská reštaurácia Tokyo”

Kuchyňa: Suši, Japonské
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 10. mája 2017

Ľahko dostupná z Hviezdoslavového námestia - treba odbočiť pri kine Mladosť - po ceste k Michalskej bráne. Pekne upravená, možnosť sedenia na dvorčeku. Ochutnali sme sushi a ramen - cestoviny s morskými plodmi - treba počítať s pikantnou chuťou - slušná porcia a ochotný čašník

Poďakujte používateľovi katrinsamkova.

Zrecenzované: 7. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Vyskúšali sme túto reštauráciu pomerne v neskoršom čase 15.30 mimo obeda. Obsluha super,milá,fundovaná a vie aj odporučiť jedlá. Jedlo fajn, trocha chýbal timing lebo druhé jedlo prišlo teocha studené ale inak všetko ok

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Zrecenzované: 15. marca 2017

Som pravidelný návštevník tejto reštaurácie. Vždy skvelé nielen japonské, ale aj thajské jedlo. Vrele odporúčam.

Poďakujte používateľovi Borjaaak.
Zrecenzované: 27. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi som spokojny. Chodim sem pravidelne. Prijemna obsluha a atmosfera. A jedlo vyborne. Vzdy sa mi snazia vyhoviet. Odporucam

Poďakujte používateľovi Explorer698230.
Zrecenzované: 9. februára 2017

Príjemná reštaurácia, celkom fajn obsluha a naozaj skvelé jedlo. Domáce limonády stoja za to. A sushi... jedna báseň.

Poďakujte používateľovi Marek K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Sushi Bar Tokyo, si pozreli aj

Navštívili ste Sushi Bar Tokyo? Podeľte sa o svoje zážitky!