Zrecenzované: 17. apríla 2016

Chcem doporučiť tento hotel , ak potrebujete ísť do hlavného mesta Slovenska so psíkom a ubytovať sa v blízkosti POLUSU.
Čistý hotel s dobrou kuchyňou a príjemnými zamestnancami hotela :) Navštívili sme tento hotel s 83 ročnou maminou, ktorá nevie len tak hocikde zaspať. Tu, v tomto hoteli sa cítila príjemne :)

• Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi IVKA2016.
Zrecenzované: 28. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Hotel 15 minut autom do centra. Na izbe mi chýbalo klasické svetlo na strope. Bola tam len nočná lampa pri posteli. Ranajky s malým výberom, hlavne veľmi mala miestnosť pre stolovanie, pri plnej kapacite treba čakať alebo zobrať jedlo do kaviarne pri recepcii. Parkovanie tiez problém, hotel ma cca 5 parkovacích miest. Hotel ale čistý a v dobrej cene na lokalitu.

Termín ubytovania: december 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi doxy2015.