Recenzované: 23. januára 2018

Hotel sa nachádza priamo v centre mesta asi 500 metrov od Michalskej veže a asi 50 metrov od divadla La Komika, ktoré bolo našim cieľom. Izba bola veľká všetko čo sme potrebovali sme mali. V noci bol trochu hluk od turistov, ktorý navštívili pár barov v meste ale nebolo to nič hrozné.

• Termín ubytovania: január 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi simon_svk.
Recenzované: 8. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Každemu vyhovuje iný typ ubytovania. Nám najviac hotely v centre mesta min 4* s možnosťou parkovania, útulnými izbami, dobrými službami, výbornými raňajkami a tento hotel nám vo všetkom vyhovuje. Aj s fajčiarskou miestnosťou - ku káve patri cigareta či nie? Negatívom je jedine hluk z ulice práve preto nás na načnom stolíku čakali štuple do uši. Napriek tomu ho máme zo všetkých hotelov v Bratislave najradšej.

Termín ubytovania: september 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi milo_h655.
Recenzované: 27. júna 2016

Veľmi príjemny hotel, nachádzajúci sa v samotnom srdci historickej Bratislavy vo veľmi starom, krásne a moderne zrekonštruovanom dome.
V letných mesiacoch ma potešila klimatizácia v každej miestnosti, ako i krásny výhľad na historickú Bratislavu. Komfortná kúpeľňa dotvára kolorit moderného hotela. Hotela, v ktorom sa história snúbi s modernom...

Tip na izbu: Apartmány s krbom, situované na Michalskú ulicu
  • Termín ubytovania: jún 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Martin Marťas P.
Recenzované: 6. januára 2016

Hotel na urovni, krasna priestranna izba s obyvackou a kuchynkou (co nas velmi prekvapilo), velka kupelna, pohodlna postel.
Velmi mila recepcia, vedla recepcie k dispozicii fajciarska miestnost.
Ranajky boli chutne, za zanedbatelny priplatok vam ich vedeli aj priniest na izbu. :)

Maximalna spokojnost.

• Termín ubytovania: december 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi KixPorazik.
Recenzované: 3. septembra 2015

Hotel štýlovo a atmosférou zapadá skvelo do Starého Mesta, pekné priestory, čisté izby, príjemný personál, veľmi nás potešil nečakaný upgrade zo štandardky na apartmán. Výborná poloha v úplnom centre.

Tip na izbu: Hotel v úplnom centre, takže v noci hluk z ulice, izby do dvora sú tichšie.
  • Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi ErickaFox.