“Výborne kolaciky”
Recenzia La Patisserka

La Patisserka

Vždy veľký vyber a chutné koláčiky v príjemnom prostredí. Trosku problémové parkovanie ale to je cena za výbornú polohu.

Poďakujte používateľovi 908jurajg.

Zrecenzované: 5. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Kaviareň je čiastočne útulná, sedenie pohodlne. Po príchode som bol v rozpakoch, lebo som nevedel kde sa mam skôr pozriet...na stenách kriedou napísaná ponuka/špeciality. V strede kaviarne dominuje veľký chladiaci pult s koláčikmi. Názov koláčov bol v niektorých prípadoch priam necitatelny. Vedľa chladiaceho pultu “hora” krabíc pravdepodobne na koláčiky...Kaviareň je na internete označovaná ako francúzska. Ked sa zamýšľam tak prvky francúzska som tam nepostrehol.
Káva bola chutná, neprepalena. Koláčiky boli “sériové”, no ceny ako pri domácich, stretol som sa s rovnakou ponukou vo viacerych kaviarňach.
Obsluha milá, ochotná, no chcelo by to občas trošičku úsmevu. Úsmev je zadarmo a predsa ten zákazník dostane veľa.
Celkove hodnotenie dávam ako priemerne z dôvodu, ze som čakal útulnejšie miesto z francúzskymi prvkami, kolacikmi, ktoré možno nenájdem nikde inde (domáce,vlastná pekáreň). Je to miesto ktoré ma ničím neuputalo.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Martin_Martin_SR.
Zrecenzované: 14. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemná navsteva v príjemnom prostredí. Na vyber z niekoľkých druhov koláčov, jav a nápojov. Šípková limonádu s jahodami, topka. Pre mna jedine mínus zákusky. Neboli uplne podla mojej chuti. Ale určite odporúčam navštíviť.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi KatkaVal.
Zrecenzované: 1. júna 2018 cez mobilné zariadenie

La Patisserka je velmi utulna kaviaren s vonkajsim posedenim. Obsluha je velmi prijemna a ochotna. Zakusky aj kava su vynikajuce. Odporucam :)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi JakubJ1065.
Zrecenzované: 2. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Malá útulna kaviarnička s vlastnou fantastickou výrobou zákuskov . Výborna káva, personál velmi príjemny a božske zakusky. Atmosfera ako v malej francuzkej kaviarničke.
Doporučujem

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi PavelB1125.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Patisserka, si pozreli aj

Navštívili ste La Patisserka? Podeľte sa o svoje zážitky!