“Dokonalost”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 10. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedlo, prijemny personal, vedeli poradit s vyberom, skvele vino na zaver dokonaly dezert. Urcite sa tu este vratime.

1  Poďakujte používateľovi Miška Š.

Zrecenzované: 13. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce. Odporucam teple aj studene tapas. Najma studene tapas s malickymi uhormi boli uzasne. Mila nevtierava obsluha.

1  Poďakujte používateľovi Resort815112.
Zrecenzované: 6. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu s priatelmi a boli sme velmi spokojni. Prijemne prostredie, ustretovi personal. Napoje a jedlo boli super a personal ochotne poradil. A napoj Moscow Mule treba odskusat a tak isto dezert drilazky vynikajuce. Urcite sa sem vratime.

Poďakujte používateľovi milamber79.
Zrecenzované: 26. júna 2018

prijemny podnik, zaujimave a chutne jedlo, velmi dobre tapas, aj teple verzie maju; chutne prosecco, vinko; mila obsluha, odporucam skor pre pary, resp. skupiny ludi" party time" ako pre rodiny ..

1  Poďakujte používateľovi Ludka G.
Zrecenzované: 6. júna 2018

Bola som už viacx v tejto reštaurácii a vždy som sa stretla s profesionálnou obsluhou, jedla úžasné jedlá či už na grile alebo tapas a pila skvelé vína.

Poďakujte používateľovi MonikaWa30.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!