“gurmánsky zážitok”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 6. júna 2018

Bola som už viacx v tejto reštaurácii a vždy som sa stretla s profesionálnou obsluhou, jedla úžasné jedlá či už na grile alebo tapas a pila skvelé vína.

Poďakujte používateľovi MonikaWa30.

Zrecenzované: 3. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelá reštaurácia v centre mesta, ideálna pre posedenie s priateľmi či rodinou. Ponúka dostatok miesta na sedenie, či už vnútri (oceňujem zaujímavo riešený interiér) alebo vonku na terase. Obsluha je veľmi milá a priateľská, takže máte pocit, že ste tam naozaj vítaný. My sme ochutnali tapas, ktorý si vyberiete priamo vo vnútri, a bol naozaj skvelý. K vínku či pivku výborná chuťovka. Tak isto aj nachos s mletým mäsom a zapečeným syrom. K ostatným chodom sme sa už nedostali, nakoľko sme sa najedli už z týchto chuťoviek. Určite sa sem ale vrátime aj na serióznu večeru. Veľmi nám chutil aj ich špeciálny drink, prosecco s nanukom - znie to možno zvláštne, ale bolo to výborné a osviežujúce.

Poďakujte používateľovi bosorka81.
Zrecenzované: 2. júna 2018 cez mobilné zariadenie

vyborne jedlo , usluzni personal, velky vyber kvalitnych vin a pekny interier, velka terasa a veci na grile uzasne

Poďakujte používateľovi Marcello0791.
Zrecenzované: 18. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Casnik nám odporučil Flank Pinchos s nachosom, bolo to výborné. Veľmi prijemne prostredie,vysmiaty personál, hlavne oceňujeme prácu manažéra Martina na rajóne.
Určite prídeme aj nabudúce zdegustovat novú vinnu kartu.
držíme vam palce, pokračujte v tomto aj naďalej.

Poďakujte používateľovi MartinaB3725.
Zrecenzované: 14. apríla 2018

Rozhodne odporúčam - výborný výber vín, široký výber chutných jedál. Moderná reštaurácia s bohatým barom, príjemné posedenie. Perfektne sme sa najedli.

1  Poďakujte používateľovi frenky008.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!