“mnamka”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 2. júna 2018 cez mobilné zariadenie

vyborne jedlo , usluzni personal, velky vyber kvalitnych vin a pekny interier, velka terasa a veci na grile uzasne

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Marcello0791.

Zrecenzované: 18. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Casnik nám odporučil Flank Pinchos s nachosom, bolo to výborné. Veľmi prijemne prostredie,vysmiaty personál, hlavne oceňujeme prácu manažéra Martina na rajóne.
Určite prídeme aj nabudúce zdegustovat novú vinnu kartu.
držíme vam palce, pokračujte v tomto aj naďalej.

Poďakujte používateľovi MartinaB3725.
Zrecenzované: 14. apríla 2018

Rozhodne odporúčam - výborný výber vín, široký výber chutných jedál. Moderná reštaurácia s bohatým barom, príjemné posedenie. Perfektne sme sa najedli.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi frenky008.
Zrecenzované: 14. apríla 2018

Príjemná atmosféra, vynikajúca kuchyňa, široký výber jedál a vín, profesionálny servis. Odporúčam jedlá z grilu a tapasy boli vynikajúce. Obsluha veľmi milá a ochotne pomôže pri výbere jedál a drinkov. Ideálne na posedenie s priateľmi, ktorí ocenia dobré jedlo.

Poďakujte používateľovi frencisss2018.
Zrecenzované: 5. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemna restauracia super sme sa najedli , siroky vyber jedal. Boli sme piati kazdy mal nieco ine a vsetkym chutilo.. urcite sa este vratime vyskusat nieco nove co ponukaju

Poďakujte používateľovi Destination761784.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!