“Mňam”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 14. apríla 2018

Rozhodne odporúčam - výborný výber vín, široký výber chutných jedál. Moderná reštaurácia s bohatým barom, príjemné posedenie. Perfektne sme sa najedli.

1  Poďakujte používateľovi frenky008.

Zrecenzované: 14. apríla 2018

Príjemná atmosféra, vynikajúca kuchyňa, široký výber jedál a vín, profesionálny servis. Odporúčam jedlá z grilu a tapasy boli vynikajúce. Obsluha veľmi milá a ochotne pomôže pri výbere jedál a drinkov. Ideálne na posedenie s priateľmi, ktorí ocenia dobré jedlo.

Poďakujte používateľovi frencisss2018.
Zrecenzované: 5. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemna restauracia super sme sa najedli , siroky vyber jedal. Boli sme piati kazdy mal nieco ine a vsetkym chutilo.. urcite sa este vratime vyskusat nieco nove co ponukaju

Poďakujte používateľovi Destination761784.
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Svieža, moderná reštaurácia, chutné jedlo aj víno. Personál ochotne pomôže s výberom a odporučí podľa chuti. Rozhodne odporúčam aj ja!

Poďakujte používateľovi MartinaU136.
Zrecenzované: 19. marca 2018

Musim pochvalit za celu skupinku vyborny vyber vin a skvele odporucanie priamo od managera Ivana. Trafil vino pre kazdeho v skupine. tiez super personal, ochotny a mily casnik ktory sa o nas staral a pomohol aj pri vybere jedla - zvolili sme niekolko teplych tapasov a mali sme ich plny stol - chutovo boli uzasne. celkove prostredie podniku bolo velmi prijemne a sedeli sme tam dlhsie ako sme planovali. urcite sa sem vratime. odporucam kazdemu navstivit a skusit kus skvelej atmosfery, perfektneho jedla a pitia. :)

Poďakujte používateľovi Miska21.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!