“posedenie s priateľmi”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 19. marca 2018

Musim pochvalit za celu skupinku vyborny vyber vin a skvele odporucanie priamo od managera Ivana. Trafil vino pre kazdeho v skupine. tiez super personal, ochotny a mily casnik ktory sa o nas staral a pomohol aj pri vybere jedla - zvolili sme niekolko teplych tapasov a mali sme ich plny stol - chutovo boli uzasne. celkove prostredie podniku bolo velmi prijemne a sedeli sme tam dlhsie ako sme planovali. urcite sa sem vratime. odporucam kazdemu navstivit a skusit kus skvelej atmosfery, perfektneho jedla a pitia. :)

Poďakujte používateľovi Miska21.

Zrecenzované: 15. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Super obed! Ďakujeme Vrátime se! pri odchode ešte dole jeden “dezertík” s to bola čerešnička na torte ✌

Poďakujte používateľovi LaszloDL.
Zrecenzované: 14. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi radi sem chodievame. Stretnete tu fajn ludi, je tu skvela sympatická a ochotna obsluha, ktora vie vzdy dobre poradit s jedlom aj s napojmi. Az by som povedala, ze vedia lepsie ako ja, na co mam v tej chvili chut :-) kuchyna je tu pre nas najlepsia v Bratislave a širokom okoli. Mozem len a len odporucit. Urcite si Mecheche zamilujete tak ako my.

Poďakujte používateľovi DenisaH95.
Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes super obedove menu, vyborne dochutene. Perfektne vina a obrovsky vyber. Mila obsluha.
Mozem len odporucit!

Poďakujte používateľovi RadoslavM83.
Zrecenzované: 26. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Odporúčam tým ktorí si radi pochutia na kvalitnom jedle, poprípade majú radi k šampanskému alebo vínu kvalitné barové jedlo. Nepatrí síce k najlacnejším v meste, za to však za primerané ceny dostaneš veľmi kvalitné suroviny z ktorých jedlá pripravujú. Môj najväčsí favorit je souvidovaný bravčový bôčik.

Poďakujte používateľovi Saban R.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!