“Nic lepsie si nemozeme priat ”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 14. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi radi sem chodievame. Stretnete tu fajn ludi, je tu skvela sympatická a ochotna obsluha, ktora vie vzdy dobre poradit s jedlom aj s napojmi. Az by som povedala, ze vedia lepsie ako ja, na co mam v tej chvili chut :-) kuchyna je tu pre nas najlepsia v Bratislave a širokom okoli. Mozem len a len odporucit. Urcite si Mecheche zamilujete tak ako my.

Poďakujte používateľovi DenisaH95.

Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes super obedove menu, vyborne dochutene. Perfektne vina a obrovsky vyber. Mila obsluha.
Mozem len odporucit!

Poďakujte používateľovi RadoslavM83.
Zrecenzované: 26. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Odporúčam tým ktorí si radi pochutia na kvalitnom jedle, poprípade majú radi k šampanskému alebo vínu kvalitné barové jedlo. Nepatrí síce k najlacnejším v meste, za to však za primerané ceny dostaneš veľmi kvalitné suroviny z ktorých jedlá pripravujú. Môj najväčsí favorit je souvidovaný bravčový bôčik.

Poďakujte používateľovi Saban R.
Zrecenzované: 21. februára 2018

ten pocit ked vam nieco prirastie k srdcu a vzijete sa s danou vecou je uzasny pocit a nikto vam nemoze ten prijemny pocit vziat. to su pocity, ktore mavame spolu so znamymi vzdy ked vstupim do priestorov uzasnej restauracie MECHECHE. Vedeli ste, ze sa to cita mečeče???

Poďakujte používateľovi PeterkoP1.
Zrecenzované: 18. februára 2018

Tymto chcem pochvalit a podakovat sa najlepsej casnicke a prievodkyni vecera Natalke!!!
Vdaka za super odporucania na jedlo a vino. Urcite prideme znova :)
a ta orechova glilážka hmmmmm...:)

1  Poďakujte používateľovi mariomucho.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!