“moja srdcovka”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 21. februára 2018

ten pocit ked vam nieco prirastie k srdcu a vzijete sa s danou vecou je uzasny pocit a nikto vam nemoze ten prijemny pocit vziat. to su pocity, ktore mavame spolu so znamymi vzdy ked vstupim do priestorov uzasnej restauracie MECHECHE. Vedeli ste, ze sa to cita mečeče???

Poďakujte používateľovi PeterkoP1.

Zrecenzované: 18. februára 2018

Tymto chcem pochvalit a podakovat sa najlepsej casnicke a prievodkyni vecera Natalke!!!
Vdaka za super odporucania na jedlo a vino. Urcite prideme znova :)
a ta orechova glilážka hmmmmm...:)

1  Poďakujte používateľovi mariomucho.
Zrecenzované: 18. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vrelo odporucam ako posedenie s priatelmi alebo pre dvojicu . Super obsluha a ponuka jedal na 1ku. Len tak dalej

Poďakujte používateľovi Kru-pičiačik K.
Zrecenzované: 20. decembra 2017

Prišli sme si dať vínko a pivo a ja som sa zároveň navečerala. Reštaurácia je dvojpodlažná, dolu je neformálnejšie vysoké sedenie, ale dá sa tu aj jesť. Hore je krásna reštauračná časť. Interiér moderný a trendy. Dali sme si predjedlo - nakrájané šunky a hlavné jedlo bravčový bôčik s medovo-zázvorovým glazé a batátovým pyré. Všetko bolo výborné. Obsluha na vysokej úrovni. Veľmi radi sa opäť vrátime.

1  Poďakujte používateľovi Viki_Simi.
Zrecenzované: 15. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Mecheche je drahší podnik, ale kvalita jedla stojí za to. Výborne sme si pochutnali na skvelom a pekne servírovanom jedle. Držím Vám palce!!!

Poďakujte používateľovi BarboraK280.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!