“Príjemné posedenie ”
Recenzia Mecheche

Mecheche
Opis: Mecheche je nové korenie Bratislavy. Výnimočná kuchyňa, super víno za super ceny a zábava na dvoch poschodiach. Nájdete nás na Nedbalovej 12.
Zrecenzované: 30. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné, Great, Eccellente
Jednoducho treba vyskúšať.
You just have to try.
Devi solo provare.

1  Poďakujte používateľovi Desanka J.

Zrecenzované: 24. augusta 2017

Včera sme boli na obede, quiche z denného menu nemal dobré cesto, bolo príliš hrubé a priveľmi sa drobiace, ani chuťovo im nevyšlo. Hrachová polievka k menu bola výborná. Napriek tomu tapas boli výborné-grilované kalamáre, zapekané mäsové guľky, zapekané šampiňóny so syrom- náplň, teda syr by mohol byť výraznejší. Inak obsluha bola veľmi milá

Poďakujte používateľovi Zuzana161.
Zrecenzované: 3. augusta 2017

Po dlhej dobe zase jedna kvalitná reštaurácia v centre mesta Rôznorodý výber jedál, a podotýkam veľmi chutný, ako aj vín a drinkov až po milý a profesionálny prístup personálu. Ďakujem a teším sa na ďalšiu návštebu u Vás ako aj steaky :-)

1  Poďakujte používateľovi jkuruczova.
Zrecenzované: 19. júna 2017

Musím povedať, že dávno som nebol v reštaurácii, v ktorej bolo všetko super. Od prostredia, cez personál, servis, jedlo, víno....všetko naozaj výborné. Odporúčam veľmi chutné a zriedkavo ponúkané predjedlo - zapekané smrčky. Perfektné. Grilované krevety a restované baby kalamáre tiež super. K tomu ružový cabernet od Zápražného a ako dezert orechová grilážka a krásny deň je za nami :-)

2  Poďakujte používateľovi Peter K.
Zrecenzované: 19. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Asi sa budem opakovať predjedlo vo forme tapas hlavné jedlá obsluhalen odporúčam pomer cena/kvalita jedál/obsluhy plný počet bodov nech sa Vám darí a zdokonaľujte sa dalej nech ste NajNajNaj;)))

2  Poďakujte používateľovi Matus B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Mecheche, si pozreli aj

Navštívili ste Mecheche? Podeľte sa o svoje zážitky!