“Skvelé!”
Recenzia FACH Bratislava

FACH Bratislava
Zrecenzované: 18. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Do Fachu som sa chystala už dlho a konečne sa podarilo! S kamarátkou sme si objednali vývar, ktorý bol chuťovo veľmi dobrý, no pre mňa možno nie dostatočne teplý. Vyskúšali sme aj lievance, ktoré boli VYNIKAJÚCE. Čo ma veľmi potešilo bolo, že keď sme si objednávali lievance, tak nás čašník upozornil že porcia je naozaj veľká, či si nechceme rozdeliť jednu porciu na polovicu. A mal pravdu! Úplne nám to stačilo, každá z nás dostala dve lievance, ktoré nás dostatočne nasýtili a po polievke to bolo tak akurát. Čo sa týka ceny, je to trochu drahšie, no keď tam človek občas zájde tak sa to dá. A za tú chuť to určite stojí. Priestory sú veľmi “čisté” a štýlové, super!

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi luclucka.

Zrecenzované: 14. marca 2019

Krásny priestor kaviarne... Výborná káva, excelentná. Taktiež personál. Trošku by som uvítal viac bezlepkového smeru, ale celkovo veľmi dobré.

Dátum návštevy: február 2019
4  Poďakujte používateľovi CharlesDuchemin1983.
Zrecenzované: 11. marca 2019

Pekný priestor, zaujímavé degustačné menu a dobrý winepairing. Výborný personál, kvalitné suroviny. Pekný zážitok

Poďakujte používateľovi Puko34.
Zrecenzované: 4. marca 2019

Pre mňa musím povedať skôr reštaurácia pre zmenu. Raz za čas niečo také, ale nie na bežné stravovanie. Majú aj výborný chlieb, ten doporučujem

Dátum návštevy: február 2019
1  Poďakujte používateľovi ivet95.
Zrecenzované: 6. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Asi aj škoda plytvať slovami, vynikajúce jedlo, skvelá káva! Samozrejme aj príjemná obsluha a krásne prostredie. Som veľmi spokojná

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi effacz.

Cestovatelia, ktorí si pozreli FACH Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste FACH Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!