“Výborný obed”
Recenzia Fach

Fach
Zrecenzované: 22. augusta 2017

Mali sme s rodinou vynikajúci obed, na výber je na obed pár čerstvých jedál, ja som mala rybu, sestra polievku a šalát, všetko bolo chuťovo dokonalé, príjemné posednie, vynikajúci domáci chlebík. :) Cenovo úplne primerané

Poďakujte používateľovi Zuzana161.

Zrecenzované: 29. júna 2017

V reštaurácii sme boli partia priateľov. Keby som povedal, že to bolo 100% nebolo. Bolo to 200%. Boli sme v údive, že aj na slovensku môže fungovať takýto svetový koncept. Všetko bolo na špičkovej úrovni, čašníci priestory a samozrejme jedlo. Je vidieť, že personál FACH-u robí svoje remeslo s láskou. Obdivujem čo dokázali.
No za zmienku stojí aj to že celý FACH je v jednej hlave.
Pozdravujem Lukáša H. a jeho tím ľudí.

1  Poďakujte používateľovi mathusmichalek.
Zrecenzované: 8. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Manzel nema v oblube restauracie kde je vsetko zdrave fresh a interier minimalisticky ale tu sa mu pacilo. Velmi prijemna restauracia skvele jedlo ochotna obsluha a rychla priprava. Naozaj sme si pochutili a to uz je u manzela co povedat. Napoje skvele. Jedina nevyhoda je parkovanie v centre ktore vas vyjde drahsie ako cela vecera ale tato restika nie je moc pre studentov

1  Poďakujte používateľovi 292silviah.
Zrecenzované: 6. februára 2017

Do tohto podniku nás priviedla zvedavosť. Dozvedeli sme sa o ňom cez média a FB. Keďže som milovníčkou chutného chleba (vozím si ho aj zo zahraničných ciest), išla som ho ochutnať aj sem. Prostredím som bola mierne zaskočená, nevedela som sa hneď zorientovať, že kam si sadnúť. je tam totiž viacej "zákutí". Sadli sme si teda hneď v tej prvej, aby som videla na pult s ponukou. Po chvíli sme zistili, že sme si nevybrali dobre. Pri každom otvorení dverí nás riadne prefúklo, takže sme sa presunuli do ďalšej miestnosti (kaviarne?). Na mňa tam bolo dosť veľké prítmie, ťažko sa mi čítali ponukové karty. ihneď sa nám však venovala veľmi milá obsluha, ktorá vedela aj popísať z čoho sú jedlá a nápoje pripravené. S kávou som nebola celkom spokojná, bola veľmi kyslá (Kostarika, pražená v Piešťanoch). Ešte som sa s takou chuťou kávy nestretla nikde. Sendviče a cibuľová polievka boli výborné. Kváskový chlieb, ktorý sami pečú, bol fantastický. Radi sa opäť zastavíme....

3  Poďakujte používateľovi Dagmarka1960.
Zrecenzované: 26. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

S manželkou sme sa zastavili na kavicku a kolačik. No Latte a kolačiky čo ponúkajú sú proste paráda chutné. Personál je velmi šikovný a ústretový. Velmi zaujímavé prostredie určite ho navštívime znova. Vrelo odporúčam každému.♡ kafe

Poďakujte používateľovi Ján P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Fach, si pozreli aj

Navštívili ste Fach? Podeľte sa o svoje zážitky!