“Výborná slovenská reštaurácia”
Recenzia Koliba Kamzík

Koliba Kamzík
Opis: Slovensko. Krajina s bohatou tradíciou, zvykmi a históriou. Krajina plná srdečných a pohostinných ľudí. Všetky tieto prvky sme spojili a vytvorili pre Vás unikátne miesto uprostred Bratislavy - Kolibu Kamzík. Miesto, špecifické svojou nezameniteľnou atmosférou slovenského vidieka, umocnenou vôňami a chuťami tradičných jedál a špecialít našej domácej kuchyne. Túto atmosféru dotvára srdečná a profesionálna obsluha, ktorá Vás svojou vrúcnosťou a pohostinnosťou privíta hneď pri vchode a postará sa o Vás.
Zrecenzované: 19. novembra 2018

Kolibu Kamzík hodnotím ako výbornú reštauráciu so zameraním na slovenskú kuchyňu. Zaujal má pekný interiér, dobrý vzduch bez rôznych pachov, úslužný personál s primerane rýchlou obsluhou a chuťovo výborné jedlo, ktoré som mala. K príjemnému posedeniu prispeli aj vhodne púšťané a pritom hlasitosťou nevtieravé slovenské ľudové piesne. Prvýkrát okolo druhej poobede tam bolo plno, preto som to skúsila neskôr a neľutovala som, že som sa vrátila. V tejto kolibe sa oplatí buď počkať, kým sa miesto uvoľní, alebo ísť tam mimo exponovaný čas obeda a večere, kedy nezvykne byť v reštauráciách veľa ľudí. Mala som cesnakovú polievku s údeným oštiepkom, pečené kačacie stehno s knedľou a červenou kapustou na sladko, pollitrové nealko pivo a vošla som do 20 eur, čo považujem za prijateľnú cenu na bratislavské pomery a na to, kde sa reštaurácia nachádza. Túto reštauráciu, kde majú dosť veľký výber rôznych slovenských špecialít, odporúčam domácim aj zahraničným turistom. V historickom centre Bratislavy je "po ruke" na Zelenej ulici, na ktorú sa dá odbočiť buď z Hlavného námestia, alebo z Ventúrskej ulice, ktorá nadväzuje na Michalskú ulicu.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi luba414.

Zrecenzované: 27. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

V takmer preplnenej kolibe, kde bolo počuť najmä nemčinu sa nám ušiel ešte jeden stôl. Čakali sme trochu dlhšie, ale boli sme na to hneď upozornení. Naozaj krásna koliba, ladená na slovensku ľudovú nôtu. V tak príjemnom prostredí sme si objednali pasteku, bryndzu, divinu, halušky a zemiakové gule plnené údeným mäsom. Nakoniec sme si dali aj dva tvarohové dezerty. Naozaj toho bolo veľa a hlavne všetko bolo výborné, čerstvé a plne chuti. Konečne tradičná slovenska reštaurácia, poctivá domáca kuchyňa. Servis bol veľmi príjemný, usmievavý a všetko bolo skvelé.

Dátum návštevy: august 2018
1  Poďakujte používateľovi Discover674884.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manažér v zariadení Koliba Kamzík.Zodpovedané: 30. augusta 2018

Veľmi pekne ďakujeme a dúfame že nás navštívite znova.

Zrecenzované: 20. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Žijeme dlhodobo v Írsku a naše občasné návštevy v Bratislavských reštauráciách,nie vždy skončia úspešne. Dnes nás doslova prekvapilo nové miesto . KOLIBA Kamzik,jedno veľké plus,čo bohužiaľ nie je samozrejmosť v slovenskych reštauráciach,ale v KOLIBe Kamzik určite nájdete. Skvelé jedlo a perfektni personál s úsmevom a ochotou splniť každú vašu požiadavku,konkrétne Radoslav a Ľubica,ďakujeme za príjemný večer,určite sa vrátime. GUSTO A MARCELA

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi MarcelaM3204.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manager v zariadení Koliba Kamzík.Zodpovedané: 30. apríla 2018

Vazeny pan Gusto a pani Marcela, uprimne dakujeme za Vase pekne hodnotenie a sme radi ze sme Vas milo prekvapili. Naozaj sa snazime robit nasu kuchynu kvalitne, z tych najkvalitnejsich surovin, ktore si casto vyberame od roznych domacich vyrobcov a niekedy si ich dovazame aj cez pol Slovenska :-). Davame do toho kus nasho Slovenskeho srdca.
Sme radi, ze nasu snahu je citit a vidiet a rovnako nas tesi pochvala na nas personal. Osobne ju Radovi aj Lubici odovzdam.

Budeme sa tesit, ked k nam pri Vasej dalsej navsteve v Bratislave opat zavytate.

S pozdravom, Petra

Zrecenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Mala malebna restaurace v centru Bratislavy. Prijemne prostredi koliby, mily personal v krojovem obkeceni. V kolibe vladla prijemna vanocni atmosfera. Jidlo bylo skvele, pokrmy se slaninou dost tezke a syte, takze priste opatrneji. Cena prijatelna. Doporucuji pro turisty a objevitele slovenske kuchyne.

Poďakujte používateľovi LukasR292.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manager v zariadení Koliba Kamzík.Zodpovedané: 26. februára 2018

Vazeny pan Lucas, dakujeme za Vasu spatnu vazbu a odporucanie. Dufam, ze aj Vy nas opat navstivite.

S uctou, Petra

Zrecenzované: 9. mája 2017

Táto reštaurácia sa nachádza v strede Starého mesta. Štýlovo zariadená, úžasné jedlo typické slovenské špeciality. Milé prostredie, obsluha výborná. *Bola som tam dvakrát so zahraničnými hosťami, boli nadšení. Využiť na prezentovanie originálneho Jedla na Slovensku. Doporučujem !!!!

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi 46astridn.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Kamzík, si pozreli aj

Navštívili ste Koliba Kamzík? Podeľte sa o svoje zážitky!