“Milé prekvapenie”
Recenzia Koliba Kamzík

Koliba Kamzík
Opis: Slovensko. Krajina s bohatou tradíciou, zvykmi a históriou. Krajina plná srdečných a pohostinných ľudí. Všetky tieto prvky sme spojili a vytvorili pre Vás unikátne miesto uprostred Bratislavy - Kolibu Kamzík. Miesto, špecifické svojou nezameniteľnou atmosférou slovenského vidieka, umocnenou vôňami a chuťami tradičných jedál a špecialít našej domácej kuchyne. Túto atmosféru dotvára srdečná a profesionálna obsluha, ktorá Vás svojou vrúcnosťou a pohostinnosťou privíta hneď pri vchode a postará sa o Vás.
Zrecenzované: 20. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Žijeme dlhodobo v Írsku a naše občasné návštevy v Bratislavských reštauráciách,nie vždy skončia úspešne. Dnes nás doslova prekvapilo nové miesto . KOLIBA Kamzik,jedno veľké plus,čo bohužiaľ nie je samozrejmosť v slovenskych reštauráciach,ale v KOLIBe Kamzik určite nájdete. Skvelé jedlo a perfektni personál s úsmevom a ochotou splniť každú vašu požiadavku,konkrétne Radoslav a Ľubica,ďakujeme za príjemný večer,určite sa vrátime. GUSTO A MARCELA

Poďakujte používateľovi Marcela M.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manager v zariadení Koliba Kamzík.Zodpovedané: 30. apríla 2018

Vazeny pan Gusto a pani Marcela, uprimne dakujeme za Vase pekne hodnotenie a sme radi ze sme Vas milo prekvapili. Naozaj sa snazime robit nasu kuchynu kvalitne, z tych najkvalitnejsich surovin, ktore si casto vyberame od roznych domacich vyrobcov a niekedy si ich dovazame aj cez pol Slovenska :-). Davame do toho kus nasho Slovenskeho srdca.
Sme radi, ze nasu snahu je citit a vidiet a rovnako nas tesi pochvala na nas personal. Osobne ju Radovi aj Lubici odovzdam.

Budeme sa tesit, ked k nam pri Vasej dalsej navsteve v Bratislave opat zavytate.

S pozdravom, Petra

Zrecenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Mala malebna restaurace v centru Bratislavy. Prijemne prostredi koliby, mily personal v krojovem obkeceni. V kolibe vladla prijemna vanocni atmosfera. Jidlo bylo skvele, pokrmy se slaninou dost tezke a syte, takze priste opatrneji. Cena prijatelna. Doporucuji pro turisty a objevitele slovenske kuchyne.

Poďakujte používateľovi Lucas R.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia APLENDSLOVAKIA, Manager v zariadení Koliba Kamzík.Zodpovedané: 26. februára 2018

Vazeny pan Lucas, dakujeme za Vasu spatnu vazbu a odporucanie. Dufam, ze aj Vy nas opat navstivite.

S uctou, Petra

Zrecenzované: 9. mája 2017

Táto reštaurácia sa nachádza v strede Starého mesta. Štýlovo zariadená, úžasné jedlo typické slovenské špeciality. Milé prostredie, obsluha výborná. *Bola som tam dvakrát so zahraničnými hosťami, boli nadšení. Využiť na prezentovanie originálneho Jedla na Slovensku. Doporučujem !!!!

Poďakujte používateľovi 46astridn.
Zrecenzované: 29. marca 2017

Restauracii sme navstivilli s kamaratkami pocas obeda. Nase sklamanie, z toho ze nepodavaju denne menu bolo vyvazene velmi ochotnym personalom ktory nam prisposobil nas vyber a aj velkost porcie. Vynikajuca Jokai polievka bole efektne servirovana v malych medenych kotlikoch a keby sme nemali velke oci, uplne by stacila ako obed:) Chutila naozaj skvele a cili papricky je dodali ten spravny smrnc! Halusky boli trosku menej vyrazne ale chutne. Urcite prideme zasa a vyskusame nieco ine z madarskej a slovenskej kuchyne.

1  Poďakujte používateľovi zuzka141.
Zrecenzované: 8. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Pri prejazde cez Bratislavu som hladal restauraciu kde si mozem posediet a dat si pirohy a halusky.
Predjedlo-kapustova polievka, chutovo velmi dobra.
Hlavne jedlo: tanier kamzik- pirohy, halusky, strapacky- vinikajuce, haluskam chybal trosku pep a bryndza ale inac technicky dobre prevedene.
Pohar vina- cabernet sauvignon, na urovni, dobre temperovany.
Obsluha- prijemna, usluzna, rychla
Ambiente- utulna moderne zariadena koliba
Odporucam dalej, rad sa tam vratim. Restauracia na urovni, cena - kvalita pasuje

Poďakujte používateľovi Martin S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Kamzík, si pozreli aj

Navštívili ste Koliba Kamzík? Podeľte sa o svoje zážitky!