“Chutne ale malo...”

Gatto Matto Trattoria
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi chutne jedla... pizza detto na vysokej úrovni. Prijemne posedenie a slušná obsluha. Za malé jedla za nadpriemernú cenu však dávam 2 body dole.

Poďakujte používateľovi hanej13.

Zrecenzované: 14. marca 2018

Prostredie veľmi pekné, príjemné. Obsluha taktiež veľmi milá a ochotná, napriek tomu, zabudli na jednu časť objednávky a ďaľšiu poplietli. Ako ospravedlnenie prišla limonáda na účet podniku a ponuka na dezert rovnako na účet podniku, ktorú sme však neyvužili. Slušné gesto.Teraz k jedlu: vraj najlepšia margherita - tak to veľmi ťažko, aj keď patrila k tým lepším v BA. Kuracie prsia presušené, steakové hranolky napité tukom, ktorý bol cítiť miernym prepálením, presolené. Záver: Jedlo priemerné, nepresvedčilo ma na druhú návštevu.

Poďakujte používateľovi ZuzanaK59.
Zrecenzované: 20. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Gatto Matto v Rusovciach sme si vybrali na rodinnú večeru a môžem povedať, že to bola dobrá voľba... Je to veľmi príjemne zariadený podnik s obsluhou na dobrej úrovni. A jedlo? Pokiaľ ide o pizzu, ta je skôr priemerná. Avšak iné jedlá sú skvelé... mali sme skvelú paradajkovú polievku, gnocchi so syrovou omáčkou, panenku plnenú sušenými paradajkami- všetko bolo veľmi dobre dochutené a porcie boli primerané. Reštaurácia má aj detský kútik a letná terasa je jednoducho paráda... určite sa sem v blízkej dobe vrátime.

14  Poďakujte používateľovi mojmirb.
Zrecenzované: 15. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Krasne prostredie,mila obsluha a velmi chutne jedlo.restauracia uplne vybookovana,co svedci o oblubebosti.dakujeme a prideme opat.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Extraordinary735931.
Zrecenzované: 28. septembra 2017

Trattoria Gatto Matto je príjemným miestom na obed či večeru. My sme si ju vybrali na nedeľný obed a boli sme spokojní. Priestory trattorie sú útulné a vkusne zariadené. Pri vstupe vás privíta personál a ponúkne vám miesto na sedenie, čo je fajn. V čase našej návštevy sa tu konala menšia rodinná oslava, no aj napriek tomu sa nám personál po celý čas venoval a dokonca sme na jedlo ani nemuseli dlho čakať. Paradajková polievka bola chutná, so syrom a krutónmi (tie mi tam trošku prekážali - ale niekto to má možno rád), ako hlavné jedlo sme si vybrali steak s opekanými zemiakmi a domáce cestoviny s teľacím ragú. Obe jedlá boli chutné a vhodne dochutené. Osobne by som prijala širší výber cestovín (tagliatelle, papardelle a pod. - kľudne aj niečo jednoduchšie, s olivovým olejom, cherry paradajkami, cesnakom, kúskami parmskej šunky..) - ale možno som len trochu rozmaznaná inými talianskymi reštauráciami :). Oceňujem sezónnu ponuku a tiež výborné domáce limonády (mango a zázvor - mňam). Personál je veľmi milý a priateľský, takže sme sa tu cítili naozaj príjemne. Určite sa sem niekedy vrátime.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi bosorka81.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Gatto Matto Trattoria, si pozreli aj

Navštívili ste Gatto Matto Trattoria? Podeľte sa o svoje zážitky!