“Novy rozmer piatkoveho vecera !”

iPad Treasure Hunt
Na pozícii č. 18 spomedzi 65 Zábava a hry v Bratislave
Zrecenzované: 17. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Chceli sme s kamaratmi vyskusat vecer pri pive nieco nove, a tak sme sa rozhodli pre iPad TH s variantou Catch the monkey. Nesedeli sme a navstivili nove bary:) Odporucame, dobre sme sa nasmiali :)

Dátum zážitku: september 2016
Poďakujte používateľovi FarAway375049.

Zrecenzované: 13. septembra 2016

Skvelé spestrenie konca pracovného týždňa. Zabavili sme, nasmiali.. a nabehali :) Sme spokojni a plni zazitko. Ešte aj ďalšie dni po hre sme si pozerali fotky a videá z hry a rozprávali sa o zážitkoch a úlohách, ktoré boli plné nečakaných zadaní. Určite odporúčame.

Poďakujte používateľovi martinamala06.
Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: september 2017
Zrecenzované: 9. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Zobraziť viac recenzií
Zrecenzované: 8. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli iPad Treasure Hunt, si pozreli aj

Navštívili ste iPad Treasure Hunt? Podeľte sa o svoje zážitky!