“Pivaren”

Žil Verne
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi rád sa tam vratim odporúčam všetkým pivarom. Super super, super ponuka veľmi dobrých piv. Široký sortiment

Poďakujte používateľovi MarianL742.

Zrecenzované: 27. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Predovsetkym vyborna ponuka slovenskych a ceskych piv! V case navstevy 9 piv na vycape a dobra ponuka flaskovych piv. Dobra studena kuchyna, syry, utopenec, pomazanky... Dobra atmosfera hlavne vecer. Doporucujem

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Zil V.
Zrecenzované: 27. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vždy keď sme navštívili Bratislavu, tak sme sa radi zastavili v Žil Verne na pivko. Ale po poslednej návšteve už sa tomuto podniku určite vyhneme.
Človek neočakáva, že v "krčme" bude ticho, ale považujeme za vrchol, keď si nejaký spoločenský unavený hosť vyloží na vedľajší stôl notebook a pustí si hudbu, že človek nepočuje ani svoj vlastný hlas. A čašník miesto toho aby ich upozornil, tak sa s nimi dobre bavil a debatil.
Radšej sme sa postavili a odišli, tak ako aj ďalšia partia od vedľajšieho stola.

Dátum návštevy: november 2017
3  Poďakujte používateľovi Vyzadujucakvalitu.
Zrecenzované: 26. januára 2020

Dátum návštevy: január 2020
Zrecenzované: 17. novembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: november 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Žil Verne, si pozreli aj

Navštívili ste Žil Verne? Podeľte sa o svoje zážitky!