“Skvelá reštaurácia”
Recenzia Traja Musketieri

Traja Musketieri
Vhodné pre: Rodiny s deťmi, Veľké skupiny, Romantické, Obchodné stretnutia, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 9. novembra 2017

Do tejto reštaurácie sme prišli na večeru a so všetkým sme boli nadmieru spokojní a milo prekvapení. Výborný tatársky biftek, skvelé víno a veľmi chutný čokoládový koláčik s pravou domácou škoricovou zmrzlinou. Určite sa sem znova vrátime a môžeme každému odporučiť :)

Poďakujte používateľovi Janka G.

Zrecenzované: 7. júla 2017

Reštauráciu sme navštívili prvý krát na obed po promóciach. Všetci sme boli spokojný s jedlom aj obsluhou, mali sme lososa, morského vlka, zubáča, steak aj jeleniu panenku, všetky jedlá boli chutné, taktiež káva a lávový koláč. Všetko to umocnil originálny interiér podniku. Môžem len odporučiť.

Poďakujte používateľovi Zuzanka M.
Zrecenzované: 27. februára 2017

Túto štýlovú reštauráciu evidujeme už dlhé roky. Čo je nesmierne pozitívne, celé tie roky si udržiava svoju vysokú úroveň. Usporiadali sme tam zopár väčších i menších rodinných osláv, ale aj príjemné posedenia s priateľmi. Jedlo je vynikajúce, personál nesmierne milý, ochotný. Reštaurácia má svoju neopakovateľnú atmosféru a ochutnať špeciality šéfkuchára je skutočne gurmánskym zážitkom.

Poďakujte používateľovi Jana13_J.
Zrecenzované: 4. septembra 2016

Výborná reštaurácia, príjemná obsluha a super jedlo. Pravidelne sem chodievame s celou firmou. Naozaj skvelé :)

1  Poďakujte používateľovi Ľuboš O.
Zrecenzované: 13. júla 2015

Dnes som navstivil tento podnik po viac rokoch. Mali sme predjedlo a hlavne jedlo (mix masa - rebierka, bravcove a kuracie maso).
Na susenej sunke sa neda nic pokazit, podavana pasteta bola v poriadku, ponukane olivy boli nizsej kvality.
Pecene rebierka boli vysusene, velka bieda na podnik, ktory sa hra na kvalitu podavaneho jedla, Kuracie aj bravcove maso bolo taktiez vysusene, resp. cas pripravy sa kucharovi nepodarilo spravne odhadnut.
Ako dezert sa ponukal horuce visne so zmrzlinou, ziadna slava, slabsi priemer.
Osobne som ocakaval od tohto podniku viac, nazvy su sice exoticke, ale kuchar alebo prevadzkar zaspla dobu, namiesto nazvov jedal z FR historie osobnosti sa viac povenovat dost velkym nedostatkom v kuchyni.

Poďakujte používateľovi JZV2014.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Traja Musketieri, si pozreli aj

Navštívili ste Traja Musketieri? Podeľte sa o svoje zážitky!