“wrap na fotke a v realite, dve celkom ine jedla”
Recenzia Stryko Burger

Stryko Burger
Zrecenzované: 23. marca 2018

zakupila som si dnes, 23.3.2018, beef wrep, zlakala ma fotka, na ktorej boli krajane kusky mäsa, wrap bol plny, bola tam bud paprika alebo rajčina, salát. realita: mlete mäso, a velmi velmi malo mäsa, ako nejaka velmi chudobna palacinka, ziadna paprika ani paradajka, salatu trosicku. bieda. dufam ze nikdy viac.

Poďakujte používateľovi MonikaK5564.

Zrecenzované: 11. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborné burgre. Strýko burgre má k dispozícii vlastné parkovisko. Reštsurácia je pekne zariadená. Dostatočné množstvo miest na sedenie. Fantastické žemle, mleté mäso šťavnaté, dobre upečené.

Obsluha taká ako má byť. Burgre sú pripravené veľmi rýchlo.

Cena zodpovedá hodnote.

Čo mi chýba? Možnosť platiť kartou.
Inak všetko super!

Dátum návštevy: október 2017
21  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Zrecenzované: 30. júla 2017

V strykovi som bol uz 3x a vzdy maximalna spokojnosť ako s burgrom, tak aj s obsluhou. Porcia taká akurát, výborne dochutené mäso, skvelá obloha v burgri. Trošku lepšie hranolky a bolo by to dokonalé.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi MartinF4097.
Zrecenzované: 27. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Nejedli sme tam ale telefonicky som zavolal ci si možem zobrať dvakrát hamburger so sebou a nebol problem. Prišiel doma vsetko bolo pripravené. Hamburger bol velmi chutný, mäso bolo velmi chutne a čerstvé ako ja prílohy. Boli sme velmi spokojný a urcite prídeme zas.

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi Perfe11.
Zrecenzované: 29. júla 2016 cez mobilné zariadenie

burger dobry, pokryje standardny hlad. obsluha prijemna, pozitivna. trosku prekaza hlasnejsia hudba, hlavne ak nie je rockova.
je kde zaparkovat, parkuje sa vo dvore.
celkovy dojem pozitivny, asi to nebola posledna navsteva.

Dátum návštevy: júl 2016
Poďakujte používateľovi zmezey.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Stryko Burger, si pozreli aj

Navštívili ste Stryko Burger? Podeľte sa o svoje zážitky!