Svadba s RAI

Recenzované: 5. septembra 2019
Trip2345678
SVADBA SNOV V BANSKEJ BYSTRICI :-)

Recenzované: 22. augusta 2017
lubkah3

Recenzované: 5. septembra 2019

S manželkou sme si pri príležitosti nášho veľkého dňa prenajali limuzínu Chrysler od RAI a môžem k tomu povedať jedine toto:

Neváhajte a objednávajte :)

Naozaj sa o Vás postará profesionálny personál, ktorý zabezpečí všetko - od pristavenia limuzíny na vami požadovanú adresu, prevozu do kostola, novomanželský prípitok (vrátane sabráže pred limuzínou), rozprestrenie červeného koberca, vypúšťania holubíc a oveľa, oveľa viac.

Touto cestou sa ešte raz chcem poďakovať spoločnosti RAI Internacional za nezabudnuteľný deň.

Dátum zážitku: november 2018
Poďakujte používateľovi Trip2345678.
Recenzované: 10. augusta 2018

Neseriózna firma s autami v nevyhovujúcom stave a keď ste nútený ich dať opraviť, tak vám nič nevrátia. Vôbec neodporcam spoluprácu s nimi.

Dátum zážitku: júl 2018
Poďakujte používateľovi MartinK6625.
Recenzované: 22. augusta 2017

Pri realizácii svadby som sa rozhodla využiť služby spoločnosti RAI INTERNATIONAL. Nič lepšie som ani nemohla urobiť :-)
Od prvotného stretnutia s p.majiteľom a jeho teamom som bola presvedčená, že náš deň D bude nezabudnuteľný. Ďakujem veľmi pekne za ústretovosť, ochotu a nespočetne veľa dobrých nápadov ako si užiť náš deň... Vrelo odporúčam a určite Vaše služby využijeme v budúcnosti pri príležitosti narodenín,...... :-)

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi lubkah3.
Recenzované: 12. januára 2017

Využili sme limo servis od RAI pri návšteve Bratislavy a bol to nezabudnuteľný zážitok. Milý personál, perfektné služby, veľmi nápomocní. Aj sme zabudli, že sme na Slovensku :)

Dátum zážitku: október 2016
1  Poďakujte používateľovi Eva K.
Recenzované: 13. septembra 2019

Dátum zážitku: júl 2019