Pre pubertiakov

Otras

Recenzované: 17. novembra 2017
Cizmao

Recenzované: 17. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Objednane pitie sa neda zaplatit kartou, a ked sme vysvetlili ze nemame cash a nevypili sme drink, sbs ma nechali stat v kute ako maleho chlapca zatial co doprovod isiel s kamosom do bankomatu. Moresy tychto panov nemaju obdoby odporucam vyhnut sa na mile.

Dátum zážitku: november 2017
3  Poďakujte používateľovi Cizmao.
Recenzované: 28. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

S priateľmi mame 20+rokov a v tomto podniku sme sa cítili staro, bolo tam strašne veľa detí takže pre nich je ten podnik fajn ale náš tam neoslovila ani hudba ani nič a tak po polhodine úplnej nudy sme odišli baviť sa inde

Dátum zážitku: august 2017
2  Poďakujte používateľovi dianasN8070DF.

Dátum zážitku: september 2019
Recenzované: 22. augusta 2019