“Veľmi príjemné zariadenie”

Franz Xavier Messerschmidt Cafe
Na pozícii č. 17 spomedzi 71 Káva a čaj v Bratislave
Zrecenzované: 20. decembra 2016

Musím priznať , že do kaviarne som vstúpil, len na základe pútača, ktorý reklamuje kávu, ktorá sa praží a distribuuje v meste ktorom žijem. Otvoril som dvere a bol som veľmi príjemne prekvapený. Kaviareň ako poznáme v Taliansku pod značkou “Locale storico“ -historické zariadenia, jedná sa o prevádzky , ktoré majú viac ako sto rokov a udržiavajú tradíciu. Taký pocit som mal keď som otvoril dvere, dobové zariadenie milo zladené s obrazmi na stenách a celkový dojem len potvrdil rozhodnutie vypiť si kávu v tomto prostredí. Neodolal som krémešu ale okrem toho majú aj iné koláče a ponúkajú aj iné dobroty na zasýtenie. Zakaždým, keď som sa tu zastavil mal šťastie aj na obsluhujúci personál, či už slečna ktorá obsluhuje alebo mladý pán ktorý mi s úsmevom vždy pripravil super macchiato. Ešte raz ďakujem. Určite ak budem znova v Bratislave sa u vás zastavím.

Poďakujte používateľovi Lubos43.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 2. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi som si obľúbil túto kaviareň, hlavne pre ústretovú, ochotnú a milú obsluhu. Zmrzliny sú výborné, za mňa vyhráva maková a mangový sorbet. Zo zákuskov je skvelý originál francúzsky krémeš alebo domáce gaštanové pyré :) Táto kaviareň určite stojí za návštevu. Spokojnosť.

Poďakujte používateľovi Scooodles.
Zrecenzované: 7. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Poďakujte používateľovi Ahmet K.
Zrecenzované: 13. augusta 2017

Poďakujte používateľovi doofvfood.
Zrecenzované: 6. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Poďakujte používateľovi Chris B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Franz Xavier Messerschmidt Cafe, si pozreli aj

Navštívili ste Franz Xavier Messerschmidt Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!