The Spa - luxury thai massage & spa

Recenzované: 7. augusta 2016
katka84
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 12. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som tu prvy krat a bol som velmi milo prekvapeny. Zatial najlepsia thajska masaz co som mal. Sice som vypukany ako popcorn, ale spokojny:)

Dátum zážitku: február 2018
Poďakujte používateľovi Matej D.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jaromir S, Vlastník v zariadení The Spa - luxury thai massage & spa.Zodpovedané: 13. februára 2018

Super! Tesime se priste!

Recenzované: 7. augusta 2016

Minuly tyzden som sa odhodlala navstivit The Spa. Aj preto, lebo som z Petrzalky a bola som leniva ist do mojho oblubeneho centra v meste :)) A urobila som dobre! Velmi jednoduchy pristup autom, pekne prostredie (aj ked je zvlastne ist na masaz a vojst do brany petrzalskeho panelaku....:)). Samotna masaz bola rozhodne jedna z najlepsich ake som kedy v zivote mala. Kokosovy olej je naozaj pravy kokosovy, masaz je fantasticka a pristup personalu je uplne top! Ceny su priblizne rovnake ako vsade inde, ale kvalita jednoznacne vyssia!!! Urcite odporucam.

Dátum zážitku: august 2016
2  Poďakujte používateľovi katka84.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jaromir S, Vlastník v zariadení The Spa - luxury thai massage & spa.Zodpovedané: 19. októbra 2016

Dekujeme!

Tesime se na pristi navstevu!

The Spa team

Recenzované: 24. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: september 2017
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jaromir S, Vlastník v zariadení The Spa - luxury thai massage & spa.Zodpovedané: 26. septembra 2017

Recenzované: 21. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum zážitku: október 2018
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jaromir S, Vlastník v zariadení The Spa - luxury thai massage & spa.Zodpovedané: 22. októbra 2018

Recenzované: 5. júna 2016

Dátum zážitku: jún 2016