Uzasny podnik

Oravska Jasenica, Slovensko
Best of

FarAway762127
Bratislava, Slovensko

Boli sme na výlete v Bratislave a známi nám odporučil tento podnik. Často nedávam na rady iných ľudí ale musím uznať že mal pravdu. Skvelá atmosféra už pri vstupe, pestrá ponuka nápojov, obsluha usmievavá a príjemná, ktorá rada poradí pri výbere tých najlepších drinkov. Úžasná párty, kolektív ktorý si rozumie a samozrejme na druhý deň opica ako sa patrí ☺️ teším sa na ďalšiu návštevu.

Poďakujte používateľovi potratik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaChannels, Manažér v zariadení Channels Club.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Dakujeme❤️Tesime sa na dalsiu navstevu ❤️

S priateľmi sme boli osláviť narodeniny a musím povedať , že som si to naozaj neužil tak dobre ako na tomto mieste. Hudba , drinky , servis ... skvelé ... odporúčame!!!

Poďakujte používateľovi FarAway762127.

Dakujeme ❤️ Tesime sa na Vas aj nabuduce :)

Tento podnik je uz stalicou na nasej pravidelnej bratislavskej "tour the bar", kedze je otvorene do 6 rana :D Personal super, velky vyber alkoholu, vyborna hudba. Paradne si tu vzdy zatancujem. Boli sme vcera a radi prideme zas :)))))
Odporucam

Poďakujte používateľovi Lucka_gutt.

Dakujeme ❤️ Tesime sa na dalsiu navstevu

Keď zábava s priateľmi tak jedine Channels club !Skvelá hudba, milá obsluha, perfektné drinky a zábava až do rána... TOP CLUB!!!

Poďakujte používateľovi Romi884.

Dakujeme

Výborný podnik v centre Bratislavy, s nezameniteľnou atmosférou. Super obsluha, TOP drinky, milá a priateľská obsluha. Určite odporúčam na párty s priateľmi každý deň v roku

Poďakujte používateľovi Robertos_trip.

Dakujeme tesime sa dalsiu navstevu ❤️