Top top

Do tohto podniku sa budem vždy rad vracať, s kamošmi sme sa vybrali do channels osláviť narodeniny... viac informácií

paprikawow
Bratislava, Slovensko
Uzasny podnik

Boli sme na výlete v Bratislave a známi nám odporučil tento podnik. Často nedávam na rady iných... viac informácií

potratik
Oravska Jasenica, Slovensko

Recenzované: 28. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Skvele miesto na zábavu až do rána. Každé poschodie ma svoju vlastnú atmosféru. Kým na prvom poschodí si môžte oddýchnuť a vychutnať si skvelý cocktail, o poschodie nižšie sa začína veľká party. Na treťom poschodí sa môžte úplne vyblázniť. Personál bol milý a ústretový za každých okolností. Manager pomôže s každým problémom. Vždy sa tu skvele zabavime.

Dátum zážitku: júl 2019
Poďakujte používateľovi jose_carreraz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaChannels, Manažér v zariadení Channels Club.Zodpovedané: 31. augusta 2019

Ďakujem dúfam že sa čoskoro opäť vidíme :)

Recenzované: 19. augusta 2019

Super podnik, ktorý je prekvapivo otvorený každý deñ, milý a ochotný personál, dobrá hudba a chutné cocktaily. Ideálny pre ľudí, ktorí sa radi bavia do skorých ranných hodín

Poďakujte používateľovi BorisJurenka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaChannels, Manažér v zariadení Channels Club.Zodpovedané: 20. augusta 2019

Ďakujeme

Recenzované: 19. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu osláviť narodeniny kamaráta, DJ nám dokonca zahral aj happy birthday a dostali sme aj prskavku na fľašu. Veľmi oceňujem rýchlosť obsluhy aj pri tom, koľko bolo ľudí. Ďakujem a prídeme aj nabudúce.

Dátum zážitku: máj 2019
Poďakujte používateľovi stormslav.

Ďakujeme sme radi, že ste si to u nás užili a oslávili :) budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce :))

Recenzované: 19. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Jediny tanecny club v bratislave, ktory je otvoreny kazdy den aaanooo kazdy den !! Hudba hra do skoreho rana kde sa kazdy vecer zabavis a vytancujes. Urcite odporucam :)

Poďakujte používateľovi vejkaa.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia IvanaChannels, Manažér v zariadení Channels Club.Zodpovedané: 19. augusta 2019

Ďakujeme ❤️

Recenzované: 16. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Bol to jeden z prvých nočných barov, ktorý som navštívila po príchode do BA. Bola to posledná a neplánovaná zastávka, keďže som podniky v Bratislave nepoznala. No teraz patrí medzi moje prvé a niekedy aj posledné miesto kde idem so svojimi priateľmi. Cítim sa tu naozaj úžasne. Čaká na Vás milí staff, vždy ochotní manažéri a príjemná hudba.

Poďakujte používateľovi jullyankaa.

Ďakujeme, tešíme sa na ďalšiu návštevu ❤️