QUESTUM - new escape room
Tajomstvo Nikola Teslu

Boli sme maximálne spokojní,aj s personálom aj s hrou,bol to darček pre našu 10 ročnú dcérku, veľmi... viac informácií

Recenzované: 8. marca 2020
KatkaK112
Bratislava, Slovensko
Strašidelné príbehy socializmu

Výborné! Okrem zaujímavých úloh ma prekvapila atmosféra. Bolo to ozaj živé a miestami strašidelné... viac informácií

Recenzované: 18. februára 2020
bradatedieta
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 25. februára 2018

Vďaka oslave, sme navštívili miestnosť Prekliatie Mayov. Zo začiatku sa to zdalo byť veľmi jednoduché a samozrejme sme si mysleli, že spravíme rekord v rozlúsknutí tejto izby, ale opak bol pravdou. Pri niektorých veciach sa nejeden z nás zapotil a boli sme radi, že sme to stihli v časovom intervale. Rekord nemáme, ale za to máme super zážitky! :)

Poďakujte používateľovi Discover757546.
Recenzované: 23. februára 2018

S kamarátmi sme boli cez víkend na prekliatí Mayov, bolo nás 5. Super sme sa zabavili, aj sme sa chvíľu zapotili pri hľadaní správneho hesla k trezoru :D ale stihli sme to v časovom limite :) Predtým sme tam boli s partiou z práce na teambuldingu na Strašidelných príbehoch a taktiež bolo super :)

Poďakujte používateľovi EvaH3666.
Recenzované: 22. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Questum Escape room je hra, ktorú jednoducho musíte zažiť. Absolvoval som už 2 miestnosti: Prekliatie Mayov a Tajomné laboratórium :) Veľmi sa nám páčilo, personál bol milý, ústretový :) odporúčam pre rodiny s deťmi, teambulding, skupinka ľudí ak nevie ako využiť voľný čas :) treba navštíviť, ja určite prídem rozluskať ďalšie 2 miestnosti.. :)

Poďakujte používateľovi JaroslavB134.
Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Bolo super, zabavili sme sa, dokonca sme to stihli včas :D. Určite sa ešte vrátime vyskúšať zvyšné miestnosti. Odporúčam:)

Poďakujte používateľovi ClaudiaN2575.
Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Bolo super. Človek musi behat zo strany na stranu aby sa dostal dalej. "Hraje sa" s vami cela miestnosť bolo super, urcite sa este zastavíme na dalsie

Poďakujte používateľovi JakubZ644.