“skryta vynikajuca prava talianska restauracia”

LA SECCHIA ristorante
Na pozícii č. 14 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 26. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Domaca talianska kuchyna pripravovana talianskymi kucharmi za prijemne ceny v peknom prostredi pri riecke Bystricka, mila obsluha.

Poďakujte používateľovi zuzuz28.

Zrecenzované: 22. júla 2018

Výborné jedlo, talianska atmosféra, milá obsluha! Jediné, čo trošku škodí je poloha pri ceste a blízkosť krčmy (neupravené okolie krčmy najmä). Inak super a teším sa, keď sa znovu vrátim!

Poďakujte používateľovi zznka.
Zrecenzované: 1. júna 2018

Reštauráciu som navštívila len raz, bole som celkom spokojná, ale jedlo, ani prostredie ma nijak extra neohúrili. Dala som si jemne pikantné gnocchi s paradajkovou omáčkou a so zeleninou. Za mňa teda celkom chutné, ale už ma to sem akosi druhýkrát neťahá. Myslím, že sú v Bystrici aj lepšie podniky s talianskou kuchyňou, ale ide len o môj subjektívny názor.

Poďakujte používateľovi LilianaP1757.
Zrecenzované: 10. marca 2018

Skvela malicka restika s priatelskou a milou obsluhou, kam rad skocim na lahku taliansku veceru. Kuchar je talian, sam si chodi po suroviny a vari excelentne. Tesim sa na jar, ked sa zase bude dat sedavat na ich terase

Poďakujte používateľovi zdenko t.
Zrecenzované: 18. októbra 2017

Prvý krát som tu bol sám iba na rýchly obed, dal som si polievku - nespomínam si na presný názov, ale asi krémová zeleninová, hoci o krémovej konzistencii sa dalo pochybovať. Chuťovo bola pomerne dobrá, nie príliš slaná, z celkovej chute prevažovala najmä zelerová. Keďže som nemal veľa času tak som si dal zabaliť pizzu Diavola, ale nanešťastie som krabicu otvoril až v práci. Pizza bola veľmi malá, suchá a jedna z najhrubších aké som jedol. Možno som sa mal vopred opýtať aká bude. Pikantnosť ma príjemne prekvapila, ale okrem nej bola cítiť mierne horkastá pachuť a to teda neviem z čoho.Čítal som viac menej priaznivé recenzie na túto reštiku a tak som sa sem teda prvý krát vybral sám a po miernom sklamaní z pizze som sem prišiel dnes aj druhý krát s manželkou. Polievka bola tá istá ako minule, manželka si dala bolonské lasagne a ja som si vybral z menu burger s nejakým talianskym prívlastkom v názve. Myslím že nazzioni alebo tak nejak. Lasagne boli rozvarené ako zo závodnej kuchyne a chuťovo veľmi priemerné. Pýtal som si ako predjedlo aj syrový tanier, ale obsluha ma schladila že to budem dlho čakať, údajne cca 30min. pretože teraz robia menučká (na pár hoblín z troch druhov syra!!). Tak som si povedal že dobre, počkám menej a dám si len ten burger. Doniesli ho asi po 20 minútach. No..burger...bol to tanier na ktorom bolo asi 10 kúskov zemiakov z mikrovlnky, mrazená dusená zelenina, v strede volské oko a pod ním kus hnedej tvrdej okrúhlej hmoty pripomínajúcej podošvu. V šálke som dostal aj nejaký oranžový dressing. Po namáhavom prekrojení a ochutnaní som rezignoval a zložil príbor. Hmota pripomínajúca podošvu bola suchá, pravdepodobne pred zohriatím v mikrovlnke rozmrazená a nemala nič spoločné s mäsom. Vzdialene pripomínala skôr presušenú sekanú. Obsluha sa ohradila, že to je predsa burgerové mäso a všetci to také jedia. Povedal som nech to odnesie, že to platiť nebudem. Na účte sa tento skvost ani neobjavil. To, že zabudla doniesť aj krčah s citronádou som jej už ani nevravel. Ľutujem, že som si nedal predsa len ten syrový tanier, lebo tam snáď nie je čo pokaziť.

Poďakujte používateľovi Figazz.

Cestovatelia, ktorí si pozreli LA SECCHIA ristorante, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste LA SECCHIA ristorante? Podeľte sa o svoje zážitky!