Banská Bystrica

“Priemer”

Slovenska Restauracia a Pivaren
Na pozícii č. 36 spomedzi 103 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 20. júla 2019

Kofola zo spodku suda pirohy extrémne hrubé a halušky priemerné. Obsluha pomalá. Čakali sme dosť dlho a to ani nebola plnka. Furmanske halušky sa líšili len o 4 koliečka klobásy.

Dátum návštevy: júl 2019
1  Poďakujte používateľovi Onomatopoja.

Zrecenzované: 10. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Do tejto reštaurácie sme s priateľom veľmi radi chodili na bryndzové halušky, ktoré boli výborné. Bohužiaľ po poslednych dvoch návštevach nevieme čo sa stalo s haluškami no katastrofa. Celá konzistencia toho jedla=riedke ako voda. Tie halušky mali od bryndze strašne ďaleko, ako keby ste jedli bielu vodu s nejakymi rozmrazenymi haluškami.
Veľké sklamanie a to bola aj zároveň naša posledná návšteva.

Dátum návštevy: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi nicollma.
Zrecenzované: 17. decembra 2018

Boli sme na večeri s priateľmi v príjemnom prostredí, obsluhoval nás veľmi milý a ochotný personál, jedlo bolo chutné a veľké porcie.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi annicka17.
Zrecenzované: 22. septembra 2018

Posedenie v tejto reštaurácii som s partiou kamarátok v priebehu jedného týždňa zopakovala hneď 2x a to aj vďaka rýchlej, veľmi milej obsluhe a hlavne kvôli kvalitnému jedlu - bryndzové halušky a zemiaková haruľa nesklamali. Cena ku kvalite jedla primeraná. Obdiv patrí obsluhe, ktorá zdoláva schody medzi kuchyňou a terasou naozaj bravúrne.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi olgastrelickova.
Zrecenzované: 6. júna 2018 cez mobilné zariadenie

U tejto reštaurácii by som vyzdvihla dobrú obsluhu _rýchlu a milú, pekný výhľad z terasy na námestie a fontánu, veľkosť porcie (mala som kapustnicu), ktorá zasýti aj dvoch, plnú mäsa, klobásy,čiže milovníci mäsa si prídu na svoje avšak chuťovo bola taká "nemastná, neslaná".

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi JanaD1097.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenska Restauracia a Pivaren, si pozreli aj

Nemecka, Banskobystrický kraj
Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Slovenska Restauracia a Pivaren? Podeľte sa o svoje zážitky!