“Otrasne polotovary”

Slovenska Restauracia a Pivaren
Na pozícii č. 37 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 2. septembra 2016

V tejto reštaurácii som sa zastavila na obed s mojimi detmi, tešili sme sa na dobrý slovenský obed. Restauracia bola preplnena, casnici neprejavili žiadnu ochotu mi pomôcť a najst miesto, napriek tomu, ze videli , ze som samas dvoma malými detmi. Po Tom co sme si konečne objednali čašník priniesol najprv uplne ine nápoje. Potom nasledovalo jedlo, bryndzové halušky pre deti, tie boli fajn a bryndzové pirohy so smotanou pre mna. Otrasne jedlo! Vyrobené z polotovaru a ešte aj napoly zamrznuté ! Fuj! Na záver mi ešte aj zaúčtovali inú , vyššiu sumu za jedlo. Fuj, hnus nikdy viac!

Poďakujte používateľovi adriana r.

Zrecenzované: 31. marca 2016

No ano, naivne som myslela, ze vsetko, co sa vola Slovenska restauracia, by mala mat aspon dobré bryndzove halusky. Ake to bolo:
1) Halusky so slaninou boli sotva vlazne.
2) Reklamacia nepomohla, halusky polozil kuchar snad na tanieri do hrnca s teplou vodou?
3) A aj treti krat len tak teple, aby som nepovedala ze sotva vlazne.

> Kuchar nevie, ze aj horuce halusky vychladnu, ked sa na ne posype studena bryndza z ladnicky. Obsluha nechcela porozumiet (a ani nepochopila preco), ze som chcela halusky nechat ohriat v panvici -tu v tomto podniku azda nemaju.
Facit: Ja urcite uz nikdy viac nepridem.

Pozitivne: Pivo Plzen Prazdroj bolo dobré -dekuji CZ.

Poďakujte používateľovi Luculla X.
Zrecenzované: 4. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 30. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 31. mája 2016 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovenska Restauracia a Pivaren, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Slovenska Restauracia a Pivaren? Podeľte sa o svoje zážitky!