“Úžasné!”

KOLIBA U SV. KRIŠTOFA
Na pozícii č. 4 spomedzi 101 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Opis: Len malý kúsok za Banskou Bystricou smerom na Donovaly existuje miesto, kde si môžete na svojich cestách za prácou i oddychom osviežiť unavené telo i ducha. Tradičná drevená zrubová stavba, citlivo zakomponovaná do okolitého prostredia leží na okraji veľkého záchytného parkoviska. Ponúkame reštauračné služby, živá ľudová hudba, tradičná slovenská kuchyňa, posedenie pri krbe, pestrá ponuka jedál. Rázovito zariadený interiér s množstvom dekoratívnych prvkov starých dreveníc ponúka 2, resp. 3 odbytové strediská. V reštaurácii s kozubom a grilom je k dispozícii 60 miest a počas víkendov spríjemní večer posedenie živá ľudová hudba. Posedenie pri ľudovej hudbe v piatok a sobotu do 24:00 hod. Súčasťou Koliby je tiež krytá letná terasa pre 40 hostí, ktorá je príjemným miestom odpočinku motoristov v letných mesiacoch. Tradičné slovenské jedlá, personál v tradičnom kroji, posedenie pri ľudovej hudbe, letná terasa, počet miest na sedenie 120 + 40 (terasa).

Dnes sme sa rozhodli nesledovať recenzie a len zastaviť. A sme nadšení! Obsluha milá, rýchla. Jedlo vynikajúce a cena taktiež. Odporúčame všetkými desiatimi.
Hlavne sviečkovú, halušky a zákvas (žiadne acidko). Navštívili sme to tu dnes dokonca dvakrát :)

Poďakujte používateľovi Terézia D.

Zrecenzované: 11. augusta 2019

Čašníčka odmeraná, pri objednávaní sa na nas ani 1x nepozrela. Jedlo v pohode. Toalety absolutne spinave.

Poďakujte používateľovi Lucijachcemjar.
Zrecenzované: 5. augusta 2019

Nadherna koliba - drevenica. Velmi mila obsluha, dobry vyber a dobre slovenske jedlo,bolo dost ludi, ale dalo sa.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi mariansto.
Zrecenzované: 23. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Odporúčam , keď sme prišli bolo voľno čo bolo super vecsinou je obsadené , obsluha bola hneď aj jedlo rýchlo doniesli . Bryndzové halušky dobre len malo bryndze ale slaninky dosť . Prídem zase .

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi AdrianP4156.
Zrecenzované: 17. júna 2019

Bol som tu prvý krát na večeru. Priestor sa mi zdal taký ponurý, málo prirodzeného svetla vo vnútri. Jedlo bolo priemerné - vývar pomerne dobrý a klasické bryndzové halušky so slaninou priemerné.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi 19PS84.

Cestovatelia, ktorí si pozreli KOLIBA U SV. KRIŠTOFA, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste KOLIBA U SV. KRIŠTOFA? Podeľte sa o svoje zážitky!