“Rýchly o ed”

Koliba u sv. Krištofa
Na pozícii č. 5 spomedzi 96 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 5. mája 2018 cez mobilné zariadenie

S priateľom sme sa zastavili na pracovný obed a všetko bolo rýchle- obsluha, nápoje, polievky aj hlavné jedlo. Chutilo veľmi dobre takže nie je čo vyčítať ani kritizovať

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Zrecenzované: 14. marca 2018

jedlo priemerne az podpriemerne, obsluha arogantna, cudzinec nevitany, odmietnuty a neobsluzeny, pretoze personal odmieta byt napomocny hostom cudzincom. Na upozornenie personal reagoval " nie sme povinny obsluhovat v inej reci ako po slovensky.... a hlavne ak by islo napr o Poliaka ci Rusa a pod. Hambil som sa za tento personal... uz tam viac nikdy nevstupim... Ubohost Stredneho Slovenska ..kdeze sa podela "Nasa pohostinnost?" myslim ze ta ani nikdy neexistovala.... je mi z toho dnesneho zazitku po rokoch navstev BIENDNE na disu..hambim sa za Vas!!! Esteze nie som odkazany zit na Slovensku!!!

3  Poďakujte používateľovi peterzavodsky.
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo perfektne prostredie nadherne hudba dokonala ceny prístupné zachody vonave personal bez usmevu

Poďakujte používateľovi Jhrnciarikova.
Zrecenzované: 11. februára 2018

Do koliby u svätého Krištofa sa budem rád vracať lebo je tam dobrá strava a vynikajúca obsluha, čo im môže len pogratulovať

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Odporúčam všetkými desiatimi. Výborne jedlo, príjemná obsluha, krásne slovensky zariadené. Určite som nebola posledný krát

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi jancetko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Q3114QOpeterf, Manažér v zariadení Koliba u sv. Krištofa.Zodpovedané: 25. januára 2018

Pozdravujem, veľmi si vážime Vaše slová a už sa tešíme na ďalšiu návštevu. Ďakujeme a prajeme krásny deň!!!

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba u sv. Krištofa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Koliba u sv. Krištofa? Podeľte sa o svoje zážitky!