“Rýchly o ed”

Koliba u sv. Krištofa
Na pozícii č. 6 spomedzi 87 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 5. mája 2018 cez mobilné zariadenie

S priateľom sme sa zastavili na pracovný obed a všetko bolo rýchle- obsluha, nápoje, polievky aj hlavné jedlo. Chutilo veľmi dobre takže nie je čo vyčítať ani kritizovať

Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Zrecenzované: 14. marca 2018

jedlo priemerne az podpriemerne, obsluha arogantna, cudzinec nevitany, odmietnuty a neobsluzeny, pretoze personal odmieta byt napomocny hostom cudzincom. Na upozornenie personal reagoval " nie sme povinny obsluhovat v inej reci ako po slovensky.... a hlavne ak by islo napr o Poliaka ci Rusa a pod. Hambil som sa za tento personal... uz tam viac nikdy nevstupim... Ubohost Stredneho Slovenska ..kdeze sa podela "Nasa pohostinnost?" myslim ze ta ani nikdy neexistovala.... je mi z toho dnesneho zazitku po rokoch navstev BIENDNE na disu..hambim sa za Vas!!! Esteze nie som odkazany zit na Slovensku!!!

3  Poďakujte používateľovi peterzavodsky.
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo perfektne prostredie nadherne hudba dokonala ceny prístupné zachody vonave personal bez usmevu

Poďakujte používateľovi JankaH52.
Zrecenzované: 11. februára 2018

Do koliby u svätého Krištofa sa budem rád vracať lebo je tam dobrá strava a vynikajúca obsluha, čo im môže len pogratulovať

Poďakujte používateľovi lacko49.
Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Odporúčam všetkými desiatimi. Výborne jedlo, príjemná obsluha, krásne slovensky zariadené. Určite som nebola posledný krát

Poďakujte používateľovi jancetko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Q3114QOpeterf, Manažér v zariadení Koliba u sv. Krištofa.Zodpovedané: 25. januára 2018

Pozdravujem, veľmi si vážime Vaše slová a už sa tešíme na ďalšiu návštevu. Ďakujeme a prajeme krásny deň!!!

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba u sv. Krištofa, si pozreli aj

Donovaly, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Koliba u sv. Krištofa? Podeľte sa o svoje zážitky!