“Top”

Koliba u sv. Krištofa
Na pozícii č. 6 spomedzi 82 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo perfektne prostredie nadherne hudba dokonala ceny prístupné zachody vonave personal bez usmevu

Poďakujte používateľovi Janka H.

Zrecenzované: 11. februára 2018

Do koliby u svätého Krištofa sa budem rád vracať lebo je tam dobrá strava a vynikajúca obsluha, čo im môže len pogratulovať

Poďakujte používateľovi lacko49.
Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Odporúčam všetkými desiatimi. Výborne jedlo, príjemná obsluha, krásne slovensky zariadené. Určite som nebola posledný krát

Poďakujte používateľovi jancetko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Q3114QOpeterf, Manažér v zariadení Koliba u sv. Krištofa.Zodpovedané: 25. januára 2018

Pozdravujem, veľmi si vážime Vaše slová a už sa tešíme na ďalšiu návštevu. Ďakujeme a prajeme krásny deň!!!

Zrecenzované: 22. decembra 2017

Príjemná obsluha, výborná kuchyňa, veľké parkovisko, piatok a sobota
živá hudba, rozumné ceny, na trase Bratislava - Tatry (sever - juh) !!!

Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 15. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Viackrat som navstivil tuto krasnu tradicnu kolibu. Vzdy som bol nadmieru spokojny z jedlom aj z rychlostou obsluhy.
Ochutnali sme skoro vsetky klasiky ktore reprezentuju slovensku kuchynu a vrelo ich odporucam. (Kapustnica, fazulovica aj ta s kapustou, drzkova, halusky, sedliacky tanier, gulas, svieckova, ostiepok v cesticku vsetko velmi chutne)
Neskutocna atmosfera restauracie tvorena drevenicou a vyzdobou spolu s ohniskom v strede a obsluhov v krojoch vytvara rozpravkovy pocit a vyvolava vo mne nezamenitelny pocit domova.
Dakujem Vam.

Poďakujte používateľovi martinpT2706GJ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba u sv. Krištofa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Koliba u sv. Krištofa? Podeľte sa o svoje zážitky!