“Top”

Koliba u sv. Krištofa
Na pozícii č. 5 spomedzi 93 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo perfektne prostredie nadherne hudba dokonala ceny prístupné zachody vonave personal bez usmevu

Poďakujte používateľovi JankaH52.

1519137 recenzií

Zrecenzované: 11. februára 2018

Do koliby u svätého Krištofa sa budem rád vracať lebo je tam dobrá strava a vynikajúca obsluha, čo im môže len pogratulovať

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi lacko49.
Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Odporúčam všetkými desiatimi. Výborne jedlo, príjemná obsluha, krásne slovensky zariadené. Určite som nebola posledný krát

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi jancetko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Q3114QOpeterf, Manažér v zariadení Koliba u sv. Krištofa.Zodpovedané: 25. januára 2018

Pozdravujem, veľmi si vážime Vaše slová a už sa tešíme na ďalšiu návštevu. Ďakujeme a prajeme krásny deň!!!

Zrecenzované: 22. decembra 2017

Príjemná obsluha, výborná kuchyňa, veľké parkovisko, piatok a sobota
živá hudba, rozumné ceny, na trase Bratislava - Tatry (sever - juh) !!!

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi edban47.
Zrecenzované: 15. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Viackrat som navstivil tuto krasnu tradicnu kolibu. Vzdy som bol nadmieru spokojny z jedlom aj z rychlostou obsluhy.
Ochutnali sme skoro vsetky klasiky ktore reprezentuju slovensku kuchynu a vrelo ich odporucam. (Kapustnica, fazulovica aj ta s kapustou, drzkova, halusky, sedliacky tanier, gulas, svieckova, ostiepok v cesticku vsetko velmi chutne)
Neskutocna atmosfera restauracie tvorena drevenicou a vyzdobou spolu s ohniskom v strede a obsluhov v krojoch vytvara rozpravkovy pocit a vyvolava vo mne nezamenitelny pocit domova.
Dakujem Vam.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi martinpT2706GJ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba u sv. Krištofa, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Koliba u sv. Krištofa? Podeľte sa o svoje zážitky!