“Špičkové jedlo, príjemná obsluha, skvelý prístup majiteľa”

Bistro Dukát - Le Gout
Na pozícii č. 7 spomedzi 92 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Talianske, České, Východoeurópske, Stredoeurópske
Zrecenzované: 15. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Takto si predstavujem reštauráciu. Originálne jedlá, vyvážené chute. Určite vyskúšajte, keď budete v Banskej Bystrici. Rozhodne to najlepšie, čo sa tu dá zjesť :-)

Poďakujte používateľovi pavols2017.

Zrecenzované: 13. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Terasa v záhrade a okolo ukľudňujúca zeleň, len na skok od hlavného banskobystrického námestia. Servírka pripravená odpovedať na položené otázky k zloženiu ponúkaných jedál. Odporúčaná rybacia polievka z denného menu za 2,2 Eur, z jedálneho lístka hovädzí steak s hlivovou omáčkou za 18 Eur, bez výhrad a ostali len prázdne taniere po nás. Viac z lákavej ponuky sa nepodarilo zvládnuť.

Poďakujte používateľovi Brano K.
Zrecenzované: 18. apríla 2018

V Le Gout sme si objednali pohostenie pre uzavretu spolocnost, cca 30 ludi. Pozitiva aj negativa zhrniem nasledovne:

Zahrada bola v tom case zavreta, boli sme v restauracii. Priestorovo to bolo maximum, viac hosti by uz bol priestorovy nekomfort. Priestory su velmi prijemne, utulne, pekne vyzdobene.

Komunikacia pred aj pocas akcie s obsluhou bola zo strany objednavatelov bezproblemova. Nasi dvaja hostia ma po akcii upozornili na neprofesionalne spravanie casnika a kucharky voci nim - host si vypytal dodatocnu servitku, ale casnik mu povedal, ze ma na stole pod priborom (na co mu host povedal, ze predsa nepolozi pribor na stol). Nebola som pri tom, neviem posudit.

Mna ako usporiadatelku pri komunikacii zamrzelo, ze restauracia nebola ochotna zmensit mnozstvo ponukanych jedal v ramci menu bufetovych stolov - okrem 5 chodov sme mali aj syrov-sunkove misy a tri zbytocne salaty (na posedenie, ktore trvalo 5 hodin). Tym padom sme platili za jedlo, ktore sme si potom v nadobkach niesli domov a mrazili ho.

Nacasovanie studenych mis pred podanim tepleho jedla (po polievke) posobilo dojmom, ze obsluha chce ist cim skor domov. Misy teda boli na slnkom osvietenom stole v teple niekolko hodin predtym, nez sme z nich realne zacali jest.

Vsetko podavane jedlo bolo krasne vyzdobene a ozaj starostlivo pripravene. Predjedlo, ktore sme si dali na odporucanie obsluhy, bolo nielen chutne, ale aj krasne. Vyvar bol s prekvapenim - roznou cerstvou zeleninou. Pre niekoho exkluzivne, pre ineho podpriemerne (redkovka plavala v polievke aj s korenom). Skoda len, ze pri bufetovych stoloch neboli napisy s jedlom, lebo mnohi hostia nevedeli, co si naberaju. Pocas obeda opakovane prichadzal sefkuchar a vopred enormne vychvaloval jedlo, ktore nam mal zanedlho priniest.

Hostia chvalili Viedensku kavu, vraj bola skvelo pripravena, podobne aj zakusky.

Hoci sme mali predbeznu kalkulaciu, neprekvapila nas cena, ale fakt, ze casnik sa nenamahal dat nam vyuctovanie alebo blok.

Le Gout je urcite nestandardne miesto, akych v BB nie je vela, ma prijmenu atmosferu a skvele jedlo. Zelam vela uspechov!

1  Poďakujte používateľovi LenkaS388.
Zrecenzované: 22. januára 2018

Jedlo chutné a s fantaziou pripravene, obsluha na výbornej úrovni . Personal prijemný a aj šefkuchar sa s vami porozprva aj o jedle a nemusite si ani vybrať on vám odporučí a aj skombinuje ako vy chcete.

Poďakujte používateľovi JurajK187.
Zrecenzované: 27. novembra 2017

Nahoda nas zaviala do tejto stylovej restauracie, tesne po 14:00 obedove menu bolo stale k dispozicii. Vybrali sme si aj A la Carte aj z obedoveho menu. Polievky , hlavne jedlo velmi chutne. Sam robim mrkvovu polievky ale tato ma milo prekvapila jemnou konzistenciou a skvelym prepojenim chuti. Kacacie stehno konfitovane k uplnej dokonalosti. Majitel mal cas s nami prijemne pokonverzoval, obsluha tiez na velmi vysokej urovni .

Poďakujte používateľovi jozefolah.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Dukát - Le Gout, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bistro Dukát - Le Gout? Podeľte sa o svoje zážitky!