Banská Bystrica

Frais
Na pozícii č. 3 spomedzi 102 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 1. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Určite odporúčam. Stále keď sme v BB, zastavíme sa v tejto reštaurácii. Výborne jedlo, milá a rýchla obsluha.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi Mariannna93.

Zrecenzované: 23. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Náhodná cesta nás zaviedla to tejto nenápadnej reštaurácie. Už dávno som sa tak dobre nenajedol. Fantastické nápadité jedlá, milý personál... jednoducho top topov s akým sa málokedy človek stretne.
Odporúčam na 100%

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Kubislav88.
Zrecenzované: 16. januára 2019 cez mobilné zariadenie

My sme boli do teraz vždy spokojní. Jedlo veľmi chutné, obsluha príjemná a ochotná. Keď chceme takú tú “lepšiu večeru :) “ navštívime Frais. Naposledy boli pečené rebierka a teľací rezeň. Mäsko sa rozplívalo príloha tiež výborná. Tešíme sa na ďalšiu návštevu

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi MichaelaSklenkova.
Zrecenzované: 9. januára 2019

Boli sme tam na obed, na základe recenzií. Predjedlo a polievka vynikajúce. Chybu sme spravili objednaním hamburgera, mäso bolo veľmi hrubé, dobre neprepečené, delili sme si ho na tretinky, zemiačiky mastné. Inak prostredie a obsluha vynikajúca. Pôjdeme tam aj nabudúce, ale objednáme si niečo iné.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi lenkav210.
Zrecenzované: 17. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Všetko vynikajúce, čo sa týka jedla maximálna spokojnosť cestovinky najlepšie v bb kraji. Obsluha milá, príjemná. Veľmi dobré ceny, až by som povedala priam nízke na takú vysokú kvalitu. Pochvala kuchárom

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi luci_fer4.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Frais, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Frais? Podeľte sa o svoje zážitky!