“Skvelá večera aj so sladkým prekvapením”
Recenzia Frais

Frais
Na pozícii č. 4 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 4. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Prišli sme na rodinnu večeru po prečítaní recenzií a reštaurácia je veľmi útulná a aj stoly poskytuju dostatok sukromia. Obsluha bola VYNIKAJUCA-šikovný, príjemný a neustále sa usmievajuci mladý ľudia- a veľmi pohotová.
Nápoje nám prišli skoro okamžite a na jedlo sme nečakali viac ako 15 minut.
Všetko bolo čerstvé, skvelo dochutené a vyvážené, proste radosť jesť!
Jednému z nás však chýbali suroviny v šaláte, ale hneď sa nám dostalo ospravedlnenia a jedlo doplnili a ako kompenzáciu sme dostali vynikajuci medový domáci koláč ako dezert (aj so sviečkami pre oslávenkynu ;-) )!
Ďakujeme za krásny večer a určite sa vrátim a teším sa na ďalšiu návštevu!!!

Poďakujte používateľovi Annamaria M.

Zrecenzované: 29. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Frais restauracia patri medzi nase oblubene. Navstivili sme ju viackrat. Ani tentoraz nesklamala. Vsetko bolo na vybornu, jedlo, pitie, personal je vzdy velmi ochotny.

Poďakujte používateľovi JurajV77.
Zrecenzované: 20. augusta 2018

prijemna obsluha, velky vyber jedal, vynikajuca tekvicova polievka, velkoryse chutne porcie, vyborna limonada

Poďakujte používateľovi AndrejkaJ2.
Zrecenzované: 11. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne menu, aj jedla z jedalneho listka vyborne. Spokojnost!
Vyhrada: fajciari by mali byt uplne mimo restauracie, pretoze dym sa siri do celej restiky a to je dost humus....

Poďakujte používateľovi gabrielaza2018.
Zrecenzované: 30. júla 2018

Reštauráciu som našla tu na Tripadvisore medzi desiatimi najlepšími v Banskej Bystrici. Reštika sa nachádza na námestí, parkovanie je možné na viacerých miestach aj priamo pri reštaurácii zozadu. Reštaurácia je celkovo dosť veľká, čo sa na prvý pohľad nezdá, našťastie sme objavili aj zadnú terasu. Rada by som dala 5 hviezdičiek pretože jedlo bolo brutálne a čakať sa oplatilo. Jediné, čo nám na návšteve pokazilo dojem bola obsluha, ktorá bola viac ako spomalená. Rozumiem, že je dôležité upratať si stoly po hosťoch, ktorí už odišli, no myslím, že prednosť majú noví hostia a aspoň donesenie jedálných lístkov by malo byť prioritou. Reštauráciu však určite odporúčame a určite prídeme znova aj my.

Poďakujte používateľovi BeAboutB.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Frais, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Frais? Podeľte sa o svoje zážitky!