“obedovecera”

Frais
Na pozícii č. 4 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 20. augusta 2018

prijemna obsluha, velky vyber jedal, vynikajuca tekvicova polievka, velkoryse chutne porcie, vyborna limonada

Poďakujte používateľovi AndrejkaJ2.

Zrecenzované: 11. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne menu, aj jedla z jedalneho listka vyborne. Spokojnost!
Vyhrada: fajciari by mali byt uplne mimo restauracie, pretoze dym sa siri do celej restiky a to je dost humus....

Poďakujte používateľovi gabrielaza2018.
Zrecenzované: 30. júla 2018

Reštauráciu som našla tu na Tripadvisore medzi desiatimi najlepšími v Banskej Bystrici. Reštika sa nachádza na námestí, parkovanie je možné na viacerých miestach aj priamo pri reštaurácii zozadu. Reštaurácia je celkovo dosť veľká, čo sa na prvý pohľad nezdá, našťastie sme objavili aj zadnú terasu. Rada by som dala 5 hviezdičiek pretože jedlo bolo brutálne a čakať sa oplatilo. Jediné, čo nám na návšteve pokazilo dojem bola obsluha, ktorá bola viac ako spomalená. Rozumiem, že je dôležité upratať si stoly po hosťoch, ktorí už odišli, no myslím, že prednosť majú noví hostia a aspoň donesenie jedálných lístkov by malo byť prioritou. Reštauráciu však určite odporúčame a určite prídeme znova aj my.

Poďakujte používateľovi BeAboutB.
Zrecenzované: 11. júla 2018

Prechádzka po centre mesta môže skončiť aj v zaujímavej reštaurácií Frais. Naozaj ponuka široká ponuka jedál či nápojov, Miešané nápoje vám spríjemnia čakanie na jedlo . Večera pripravená bez zdĺhavého čakania a pochutíla som si. Odporúčam

Poďakujte používateľovi JankaHZQ.
Zrecenzované: 19. júna 2018 cez mobilné zariadenie

V pohode atmosfera vyber moznosti sedenia na terasach vo vnutri usmiaty personal dobry vyber jedal kava vyborna

Poďakujte používateľovi IngridzR1.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Frais, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Frais? Podeľte sa o svoje zážitky!