“Husenica v jedle”

Frais
Na pozícii č. 4 spomedzi 91 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 19. júna 2018

Bol som sa tu dneska naobedovat a v jedle som si nasiel chrobaka...vsak mozete si pozriet na fotke. Okamzite ma presla chut do jedla.

3  Poďakujte používateľovi cvikenzi.

Zrecenzované: 19. júna 2018

Reštauráciu sme si vybrali na základe internetoých referencii... a dobre sme urobili. Jedlo nam velmi nam chutilo. Reštaurácia je moderne zariadená, ponúka 2 terasy aj priestor pre deti. Prijemne nas prekvapila aj cena na ucte... za kvalitu ktoru ponukaju by si pokojne mohli vypytat aj viac, Urcite sa tam este vratime...

Poďakujte používateľovi Roman H.
Zrecenzované: 11. mája 2018

Milá obsluha, krásny interiér a slnečná terasa a to hlavné - úžasné jedlo za vynikajúce ceny. Všetko je dochutené tak, ako má byť, jedlo je nádherne naaranžované a výber v menu je naozaj pestrý, takže si každý vyberie. Jednoznačne odporúčam

Poďakujte používateľovi uginko.
Zrecenzované: 28. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Napriek velkemu ocakavaniu sklamanie na plnej čiare tvaria sa ze ponukaju nieco extra avsak namiesto toho je to len ,"malo muziky,za vela penazi" velmi ľutujeme,ze.sme si tuobjednali rodinny obed ..

1  Poďakujte používateľovi Tini1234987.
Zrecenzované: 7. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie nabite pozitivnou energiou, neskutocny kulinarsky zažitok, prijemna usmiata obsluha.. niet co dodat za mna top !!! Dakujeme a vrelo odporucam kazdemu

Poďakujte používateľovi petram2522.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Frais, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Frais? Podeľte sa o svoje zážitky!