“Vyborna restauracia”

Frais
Na pozícii č. 2 spomedzi 106 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborna restauracia s jedlami rozneho druhu. Na kvalite aj servirovani si dava restauracia zalezat. Opakovane skvely zazitok.

Poďakujte používateľovi romancode.

Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Obed vyborny, vsetko vratane obsluhy na slusnej urovni. Len taka malickost, pasteta bola prilis riedka. Mal som pocit, ze je nemali pripravenu a dorabali na rychlo. Mozno to tak ma byt, ale osobne nie prilisis vhodne. Inak super.

Poďakujte používateľovi RichardT4422.
Zrecenzované: 8. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa na pracovnu veceru a odchadzali sme maximalne spokojni... tatarak ako predjedlo bol decentne ochuteny, zeleninova obloha prekvapila a zaroven potesila. Hlavne jedlo Roastbeef so zemiakovymi plackami bol delikatny, vyborne ochuteny, spravne dokonceny.
Pochvala kucharovi, urcite sa vratim

1  Poďakujte používateľovi JurajTl.
Zrecenzované: 6. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo výborne, to isté aj kávička. Prístup obsluhy je skvelý, veľmi na úrovni. Ale toalety boli hrozné.

Poďakujte používateľovi PatrikF306.
Zrecenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemne prostredie restauracie, obsluha vynikajuca - velmi mila slecna, ktora ochotne poradila a pocas vecere sa pytala ci je vsetko v poriadku. Jedlo bolo perfektne, maju siroky vyber - masove, cestovinove, salatove jedla so zaujimavymi kombinaciami. Dali sme si paradajkovu a tekvicovu polievku, obe boli poctive, huste ;) Potom paradajkove rizoto, ktore upravili (bez kreviet) s kuracim maskom a cestoviny s plodmi mora. Vsetko bolo absolutne chutne! Este raz dakujeme za perfektny celkovy zazitok

Poďakujte používateľovi 744luciaj.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Frais, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Frais? Podeľte sa o svoje zážitky!