“Obed”

Frais
Na pozícii č. 2 spomedzi 111 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Medzinárodné
Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Obed vyborny, vsetko vratane obsluhy na slusnej urovni. Len taka malickost, pasteta bola prilis riedka. Mal som pocit, ze je nemali pripravenu a dorabali na rychlo. Mozno to tak ma byt, ale osobne nie prilisis vhodne. Inak super.

Poďakujte používateľovi RichardT4422.

Zrecenzované: 8. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa na pracovnu veceru a odchadzali sme maximalne spokojni... tatarak ako predjedlo bol decentne ochuteny, zeleninova obloha prekvapila a zaroven potesila. Hlavne jedlo Roastbeef so zemiakovymi plackami bol delikatny, vyborne ochuteny, spravne dokonceny.
Pochvala kucharovi, urcite sa vratim

1  Poďakujte používateľovi JurajTl.
Zrecenzované: 6. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo výborne, to isté aj kávička. Prístup obsluhy je skvelý, veľmi na úrovni. Ale toalety boli hrozné.

Poďakujte používateľovi PatrikF306.
Zrecenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi prijemne prostredie restauracie, obsluha vynikajuca - velmi mila slecna, ktora ochotne poradila a pocas vecere sa pytala ci je vsetko v poriadku. Jedlo bolo perfektne, maju siroky vyber - masove, cestovinove, salatove jedla so zaujimavymi kombinaciami. Dali sme si paradajkovu a tekvicovu polievku, obe boli poctive, huste ;) Potom paradajkove rizoto, ktore upravili (bez kreviet) s kuracim maskom a cestoviny s plodmi mora. Vsetko bolo absolutne chutne! Este raz dakujeme za perfektny celkovy zazitok

Poďakujte používateľovi 744luciaj.
Zrecenzované: 17. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa na ceste z Tatier /8 ludí/ na obed. Restautácia bola pomerne obsadená. Príjemný personál nás uvítal a odporučil sedenie na vrchnom poschodí. Objednali sme si nápoje dostali informáciu ktoré jedlá momentálne nie su v ponuke a objednali si jedlá. Dostali sme odporúčanie objednať si aj polievky aby sme dlho nečakali nakoľko sme prišli posledný. Slepačia polievka - vynikajúca , Paradajková s mozarelou - skvelá. Hlavné jedlá - Suprime kuriatko , Pečený bôčik, Burger, Jelenie medailonky, Kačacie prsia, Kurací steak- jedlá boli krásne nadekorované a chutili. Porcie boli na náš môj vkus až zbytočne veľké /polievka cca 4-5 dcl, rizoto s kuracim suprime cca 400 gr/ Dezerty boli vynikajúce - Cheesecake, Teplé jablká, Čokoládové pavé . Skvelo odporúčame , či už len tak ma kávu alebo aj jedlo. Personál bol vysoko profesionálny, nevtieravý a priatelský. Skvele , len tak dalej

1  Poďakujte používateľovi Tomasso0987.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Frais, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Frais? Podeľte sa o svoje zážitky!