Banská Bystrica

Recenzia Pizzeria Evijo

Pizzeria Evijo
Na pozícii č. 5 spomedzi 102 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 23. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Všetko je v poriadku, jedlo je výborné. Akurát majiteľ už roky odmieta platbu kartou, takže sk ste napr. 7-mi, tak majte 100 € v peňaženke, inak máte problém:-(

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi serpo-sk.

Zrecenzované: 6. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Chlap ktorý rozváža pizzu nemá problém stať na našej parkovačke... pochopím to keď ide zaniesť pizzu ale to ako vyčkáva na moju susedu pred domom a v aute fajčí cigaretu je trosku moc.
Evijo kleslo u mna už len skrz to ako si zamestnanci môžu fajčiť v aute v ktorom rozvážajú jedlo.
Trosku smutne. Nevyzerá to najpríjemnejšie.
Som sklamaná z vašich zamestnancov.

Dátum návštevy: jún 2019
2  Poďakujte používateľovi Eleonora1239.
Zrecenzované: 5. júna 2019

príjemná a rýchla obsluha, jedlo veľmi chutne, vonku presklena terasa, skoro na namesti, tradícia respektíve fungujú už viacej ako 20 rokov a to hovori samo za seba

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi Lubos L.
Zrecenzované: 13. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Vzdy sa sem radi vraciame i nikdy nie sme sklamani. Jedinym navrhom na zlepsenie by bolo, aby zacali capovat pivko.

Dátum návštevy: apríl 2019
1  Poďakujte používateľovi lakyrnik.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Peter M, Manažér v zariadení Pizzeria Evijo.Zodpovedané: 10. mája 2019

Ďakujeme pekne za recenziu. Podobných návrhov bolo zo strany zákazníkov viac a preto sme sľúbili, že nájdeme priestor na umiestnenie výčapu. Svoje sľuby aj plníme a čapované pivo je už v ponuke.

Zrecenzované: 3. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Skvela restauracia s prijemnou obsluhou a chutnym menu. Najradsej mam cestoviny s kuracim masom, brokolicou a syrom, rizoto a pizzove stangle s cesnakom :)

Poďakujte používateľovi Voyage256246.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Evijo, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pizzeria Evijo? Podeľte sa o svoje zážitky!