Banská Bystrica

“Dobre jedla, vyborna pizza, standardna obsluha.”
Recenzia Pizzeria Evijo

Pizzeria Evijo
Na pozícii č. 5 spomedzi 103 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Zrecenzované: 10. septembra 2018

Velmi dobra pizza, v ponuke mnozstvo vegetarianskych a chutnych jedal. Standardna obsluha zalezi podla smeny alebo konkretnych ludi. Jedine velke minus - neda sa platit platobnou kartou , len hotovost. V dnesnej dobe priam neakceptovatelne

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi EricS4266.

1620105 recenzií

Zrecenzované: 13. augusta 2018

Na obyčajné dve pizze Margaritta sme čakali s hladnými deťmi vyše hodinu. Nakoniec pán čo prišiel až po nás dostal pizzu ale pred nami. Po upozornení nám servírka len odvrkla že majú veľa klientov. Po výhružke že už nemienime ďalej čakat sa nám ani neospravedlnili. Nikdy viac túto pizzeriu nenavštívime. Toto je už nie druhá zlá skúsenosť v tejto pizzerii.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi BellisP3.
Zrecenzované: 28. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Desiatky navstev za tie roky, rodinne obedy, oslavy, romantika s priatelom-vzdy bola spokojnost! Velmi prijemna, priam rodinna atmosfera kedze personal je po rokoch ten isty a stale prijemny. Najlepsia syrova pizza jedine tu:-)

Dátum návštevy: júl 2018
2  Poďakujte používateľovi DominikaT572.
Zrecenzované: 9. júla 2018

Evijo od svojho vzniku, vždy na dobrej úrovni. Výber jedál , personál bez pripomienok. Vždy sa v jedálnom lístku vyberieme a vždy nám chutí. Majitelia majú dobrú ruku pri výbere ľudí do svojho podniku. Vrela odporúčam na stretnutie priateľov, rodiny, alebo i sama sa naobedovať.

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi DadaH10.
Zrecenzované: 15. apríla 2018

Vynikajúca pizza, výborná obsluha a milý personál, veľká ponuka pizze, cestovín, a minútiek, krátka doba čakania na objednávku

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi annicka17.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Evijo, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Pizzeria Evijo? Podeľte sa o svoje zážitky!