“Sklamanie...”
Recenzia Samurai Sushi

Samurai Sushi
Na pozícii č. 34 spomedzi 92 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Možnosti stravovania: Obed, Donášková služba
Opis: Sme prvé SUSHI v Banskej Bystrici. V našej ponuke nájdete vždy čerstvé pochúťky tradičnej japonskej a ázijskej kuchyne.
Zrecenzované: 13. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Neodporúčame...boli sme viac krát chceli sme dať "druhú" šancu ale zbytočne..Jedlo nekvalitné,vôbec nie chutné personál sa síce opýta či "chutilo" ale aj keď sme povedali, že to čo nám doniesli vôbec nezodpovedalo jedlu, ktoré sme si objednali bolo im to fuk. Jedlo nám nevymenili a dokonca sme zaň museli aj zaplatiť. Rezance boli presladené suché, omáčka zlá, chýbala zelenina a ostatné suroviny, ktoré v jedle mali byť. Naozaj vieme oceniť a zaplatiť za dobré a kvalitné jedlo ale Samurai v BB už nikdy viac :-(

Dátum návštevy: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi SonaJ55.

Zrecenzované: 8. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemne miesto, fajn terasa, skvela chut, ochotny personal, urcite sa vratim s partiou alebo aj single

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi vladojavor.
Zrecenzované: 1. marca 2018 cez mobilné zariadenie

nechapem tie predosle recepnzie. Do tejtp reatauracie chodim pravidelne ci s priatelmi alebo ma business lunch a nikdy som sa nesklamal. Ten isty personal uz niekolko rokov je taktiez zaruka kvality. Len tak dalej Samurai! Drzim palce.

Poďakujte používateľovi EZH10.
Zrecenzované: 13. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Objednala som si SOBA NOODLES- Presolené, nadmerné množstvo sójovej omáčky, tvrdé kuracie mäso, zopár kúskov postrúhanej mrkvy. Lenže na menu (viď obr.) to vyzerá úplne inak. Ako nespokojný zákazník som hneď požiadala o reklamáciu. Co prišlo potom, nebolo uz o jedle, ale o prístupe ku zákazníkom. Od pani majiteľky mi bolo povedané ze 'mám problémy s chutovymi kaliskami a mala by som sa ísť vyšetriť' a ďalej som bola nazvaná nevhodnými slovami, ktore tu radšej nebudem vypisovať. Bola som donútená zaplatiť plnú sumu jedla €7,50. A to som mala v pláne si užiť skvelý obed s kamarátkami.

Dátum návštevy: október 2017
2  Poďakujte používateľovi Kristina V.
Zrecenzované: 22. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Toto miesto sa veľmi zhoršilo. Voľakedy som sem chodievala na sushi, ktoré nebolo vždy dokonale, ale ako tak sa dalo jesť. Bohužiaľ, kvalita jedla, nielen sushi, sa v tejto reštaurácii veľmi zhoršila. Ako predjedlo som vyskúšala 'Sake Yuke'. Tento lososový tatarák bol veľmi presoleny a prekoreneny. Ešte som sa nestretla s tým aby slovenský kuchár nevedel spraviť tatarák z lososa !!
Ako hlavné jedlo som mala 'Pad Thai krevetové' - katastrofa. 2 krevety, zopár noddles a žiadna originálna tamarind omáčka. A hlavne, kde sú tí Japonskí kuchári ? Toto miesto by malo znížiť výber jedál, vylepšiť kvalitu a chuť jedla, a hlavne prístup ku zákazníkom.

Dátum návštevy: september 2017
2  Poďakujte používateľovi Ivana I.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Samurai Sushi, si pozreli aj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Samurai Sushi? Podeľte sa o svoje zážitky!