Banská Bystrica

“Výborné ”

Bystrická Klubovňa
Na pozícii č. 1 spomedzi 103 Reštaurácie v Banskej Bystrici
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Východoeurópske, Krčma s reštauráciou, Krčma s vlastným pivovarom
Zrecenzované: 23. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Všetko je naozaj na vybornej úrovni ... obsluha, jedlo, rýchlosť aj platba, lokalita v strede mesta. Určite odporúčam :-)

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi serpo-sk.

Zrecenzované: 9. mája 2019

Výborné burgre, domáce hranolky, čerstvé suroviny, na tanieri to vyzeralo super, chutné a dobre načapované pivo, pochutnali sme si ako aj ženy tak aj muži :)

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi zuzulka_manu.
Zrecenzované: 29. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Po prichode vas hned ohúri dobre štýlovy a obrovsky priestor pre vela ludi vhodny na sledovanie sportovych aktivit.
Bol som tam na obede a halusky ktore mi doniesli boli naozaj velmi chutné a tiez čapované pivo bolo fajn.
Obsluha bola milá a zaujímala sa o nas či mame vsetko čo potrebujeme.
Neviem ako su na tom ostatne podniky v okoli ale cenovo je toto dost draha reštauracia.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi FirsZ.
Zrecenzované: 17. apríla 2019

V BB som pravidelne, pracovne, za rodinou, kedysi škola, poznám veľa dobrých podnikov, patríte k nim, jeden z naj burgrov aké som kedy jedla, mňam, milujem vaše burgre :)

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi MonikaP3.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Medusa G, Front Office Manager v zariadení Bystrická Klubovňa.Zodpovedané: 18. apríla 2019

Ďakujeme za recenziu, tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu :)

Zrecenzované: 23. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Čo sa tyka výzdoby a dizajny miesta tak to isto nesklame. Mozno opravit staré chyby ako splachovač na toaletach a pod. Za ceny, ktore tu ludia plati by to nemal byt problem. Pivo ktore podnik ponuka urcite nesklamu. Velmi dobra IPA za pomerne prijatelnu cenu. Jedlo podla mojho názoru zbytočne predražené. Porcie menšie. Super urobené menu - vtipné, výstižné. Keď vidite názov jedla a cenu čakáte niečo špeci a pride Vám klasika. Chlieb majú myslím vlastný ale nie je to nič moc - na toto miesto by sa mi viac hodil "starý chlieb ako kedysi" - kludne aj so zemiakom a rascou (y). Sladké sa oplatí vyskúšať.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi VeronikaF348.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bystrická Klubovňa, si pozreli aj

Dolny Harmanec, Banskobystrický kraj

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Bystrická Klubovňa? Podeľte sa o svoje zážitky!